Jack - opinia (2) Historia lubi się powtarzać, więc po kilku ładnych latach trafiłem ponownie... Jack Stankiewicz - opinia (1) polecam!!! Pani Mecenas poprowadziła moja kolejna sprawę, tym razem o podział... Stankiewicz Karolina - opinia (1) Oczywiście wszystko poszło po naszej myśli i zarówno Pani Magda jak i Pani... Karolina
Małgorzata H. - opinia (1) Polecam Panią Magdalenę Frieske- Pszczółkowską wszystkim, którzy chcą... Małgorzata H. Justyna - opinia (1) Polecam współpracę z Panią mecenas. Doświadczony, kompetentny prawnik z dużą... Justyna Jakub - opinia (1) Pani mecenas świetnie wsłuchuję się w potrzeby i proponuje rozwiązania.... Jakub Monika L. - opinia (1) Gorąco polecam p. Mecenas Magdalenę Frieske-Pszczółkowską. Pełna perfekcja,... Monika L. Agnieszka - opinia (1) Bardzo polecam Kancelarie . Pani Mecenas rzetelna.miła.konkretna,potrafiąca... Agnieszka Marta - opinia (1) Bardzo profesjonalna i skuteczna pomoc prawna. Polecam serdecznie. Marta Adrianna - opinia (1) Serdecznie polecam kancelarie ! Pełen profesjonalizm ze strony Pani Mecenas... Adrianna Bogusława N. - opinia (1) Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas Magdaleny Frieske-Pszczółkowskiej jest... Bogusława N. Zadowolony - opinia (1) Super kancelaria Bardzo polecam, możecie liczyć na dokładne przyjrzenie się... Zadowolony Agnieszka - opinia (1) Szczerze polecam. Od pierwszego spotkania Pani Mecenas jak i jej prawa ręka... Agnieszka Krystyna - opinia (1) Przed zleceniem prowadzenia mojej sprawy rozwodowej byłam na konsultacji u... Krystyna Robert - opinia (1) Zdecydowanie polecam, pełne wsparcie i profesjonalizm. Sprawa zakończona... Robert Marta - opinia (1) Wspaniała, profesjonalna obsługa. Przesympatyczna Pani Mecenas i jej prawa... Marta Małgorzata - opinia (1) Bardzo polecam kancelarię Adw. Magdaleny Frieske-Pszczółkowskiej. Pani... Małgorzata Jacek - opinia (1) Szczerze polecam. Nigdy nie musiałem korzystać z pomocy prawnej. Moim... Jacek Monika - opinia (1) Apelacja w wykonaniu Pani Mecenas to było mistrzostwo świata. Rewelacyjny... Monika Klaudia - opinia (1) Polecam , Adwokat Magdalena Pszczółkowska bardzo konkretna i sympatyczna i... Klaudia