Łukasz - opinia (1) Pani Mecenas od pierwszego spotkania pokazywała jak duże ma kompetencje i... Łukasz Ka - opinia (1) Życzliwość, rzetelność i profesjonalizm. Ka Arek - opinia (1) Bardzo, bardzo polecam. Pełen profesjonalizm. Super kontakt z klientem. Arek
Adam - opinia (1) Polecam Panią Mecenas do spraw alimentacyjnych. Adam Angelika - opinia (1) Profesjonalne podejście. Pani Mecenas konkretna i bezkonkurencyjna. Polecam... Angelika Daniel - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z pomocy prawnej Pani Adwokat Magdaleny... Daniel Ola - opinia (1) Pani Adwokat Magdalena Frieske-Pszczółkowska prowadziła moją sprawę.... Ola Kasia - opinia (1) Bardzo konkretna Pani Mecenas. Z empatią wsłuchuje się w problem i szuka... Kasia anna k - opinia (1) bardzo rzeczowa osoba, empatyczny człowiek z chęcią pomocy i zaangażowania,... anna k Edyta - opinia (1) Szczerze polecam Kancelarię Adwokacką Magdalena Frieske-Pszczólkowska. Panią... Edyta Paweł Swiderski - opinia (1) Z pewnością mogę polecić Panią mecenas. To co było dla mnie zaskakujące, to... Paweł Swiderski Joanna - opinia (1) Otrzymałam wyczerpująca informacje na zagadnienie z którym zgłosiłam się e do... Joanna Ewa Majka - opinia (1) Profesjonalizm pod każdym względem Ewa Majka Margarita - opinia (1) Z przyjemnością polecam Panią Mecenas. Korzystałam z usług z zakresu prawa... Margarita Sebastian - opinia (1) Bardzo konkretna Pani Mecenas. Nie obiecuje niemożliwego, przedstawia... Sebastian Katarzyna - opinia (1) Bardzo szybki kontakt z Panią adwokat. Bardzo mi pomogła, zwięźle i na temat.... Katarzyna Wojtek - opinia (1) Polecam Adwokat Magdalenę Frieske-Pszczółkowską, prowadziła moją bardzo... Wojtek Arturos - opinia (1) Miła i profesjonalna obsługa. Pani mecenas z olbrzymią wiedzą. Arturos Daria - opinia (1) Kancelaria z bardzo profesjonalną obsługą prawną. W trakcie rozmowy klient... Daria Monika - opinia (1) Fantastyczne podejście do klienta, Pani Mecenas wzbudza zaufanie, jest... Monika