Edyta - opinia (1) Pani Mecenas to fachowiec w dziedzinie prawa rodzinnego. Zgłosiłam się do... Edyta Alutka - opinia (1) Polecam, jestem bardzo zadowolona z usług. Pani adwokat z ogromem wiedzy Alutka Olek - opinia (1) Fachowa obsługa. Pani Mecenas świetnie poprowadziła sprawę. Polecam bardzo Olek
Justyna - opinia (1) Pani Adwokat bardzo dobrze poprowadziła moja sprawę. Profesjonalna i... Justyna Wioleta - opinia (1) Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową , która nie była z orzekaniem o... Wioleta Adwokat od trudnych spraw (1) Pani Mecenas reprezentowała mnie w sprawie o rozwód przed Sądem Okręgowym w... Tomasz K. Połączenie skutecznego adwokata z psychologiem (1) Bezbłędna na sali rozpraw, a jak przyciskala swiadkiw drugiej strony - po... Zadowolony Nie polecam ! (1) Z usług Pani Mecenas korzystałam dwa razy. Pani mecenas przez przypadek... niezadowolona bardzo polecam (1) Pani Mecenas godna polecenia. profesjonalne podejście, uczciwość, wsparcie i... Monika POLECAM!!! (1) Pełen profesjonalizm, uczciwość, ogromne wparcie, możliwość polegania w... majka Anna (1) Adwokat godny polecenia. Profesjonalne podejście, wsparcie, wysoka kultura... Anna Bardzo dobry adwokat (1) Wydawało mi się, że w mojej sytuacji już nikt nie może mi pomóc... a tu Pani... Monika Wyderka Mega mega mega adwokat :-) (1) Musiałbym się długo rozpisywać aby wszystko opisać ;-) Wiec pokrótce :-) Pani... Monia i Wojtek Doskonały wybór !!!!! (1) Tego oczekiwałam - profesjonalizm, uczciwość. Mecenas Frieske-Pszczółowska... szczęśliwa Polecam! (1) Świetna współpraca z panią mecenas. Pełen profesjonalizm i komunikatywność.... Andrzej Świetny adwokat (1) Pani Mecenas Magdalena Frieske-Pszczółkowska jest godnym polecenia... Wdzięczna Polecam! (1) Pani Adwokat prowadziła dla mnie i mojego wspólnika sprawę o zapłatę w... Ja POLECAM (1) Pani Mecenas - Adwokat godny polecenia. Profesjonalne podejście, uczciwość,... ona dobry adwokat od rozwodów (1) według mnie to najlepszy adwokat od rozwodów w Gdańsku. Pani mecenas... marbor Profesjonalistka w każdym calu (1) nic dodać nic ująć szczęśliwa rozwódka