Iwona - opinia (1) Polecam serdecznie Panią mecenas oraz Panię Iwonkę z kancelarii za... Iwona Tomasz - opinia (1) Zleciłem Pani Adw Magdalenie Frieske-Pszczółkowskiej prowadzenie spraw... Tomasz IW - opinia (1) Polecam serdecznie Panią mecenas i Panią lwonke za zaangażowanie i pomoc w... IW
Weronika - opinia (1) Kancelaria godna polecenia. Profesjonalne podejście do klienta. Weronika Monika - opinia (1) Super kancelaria. Zadowolonie w 100%. Polecam Monika Ala - opinia (1) Jeśli masz problem to ta Kancelaria, ta Pani Mecenas oraz jej Prawa ręka Pani... Ala Magda - opinia (1) Już drugi raz korzystałam z Usług Pani Mecenas. Właściwą osoba na właściwym... Magda Iza - opinia (1) Pani mecenas skuteczna, profesjonalne podejście. Polecam. I Iza K.S. - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Pani Mecenas poprowadziała szybko i skutecznie moje... K.S. Robert - opinia (1) Kategorycznie odradzam. Pani mecenas zadbała o własny wizerunek i to cała... Robert Monika Bińkowska - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat Magdaleną... Monika Bińkowska Grażyna - opinia (1) Pani Mecenas Magdalena Frieske-Pszczółkowska jest osobą, która podchodzi do... Grażyna Karolina - opinia (1) Współpraca z Panią Adwokat Magdaleną Frieske-Pszczółkowską od początku... Karolina Alicja - opinia (1) Polecam konsultacje u Pani Mecenas. Profesjonalna, doświadczona, konkretna. I... Alicja Krzysztof - opinia (1) Polecam zdecydowanie. Otrzymałem kompletną poradę. Pani Adwokat jest bardzo... Krzysztof Janusz - opinia (1) Z całego serca polecam. Pierwszy raz zostałem zmuszony do skorzystania z... Janusz Kasia - opinia (1) Polecam z czystym sercem kancelarię. Na spotkaniach zawsze kompetentnie... Kasia Marcin - opinia (1) W moim przypadku emocjonalnym, gdzie wszystko mnie drażni, zdanie jest... Marcin Janusz - opinia (1) Bardzo polecam kancelarię. Na spotkaniach zawsze kompetentnie, rzeczowo. Na... Janusz Pulina - opinia (1) Kancelaria godna polecenia. Profesjonalne podejście do klienta. Pani mecenas... Pulina