Akademia Marynarki Wojennej

Szkoły wyższe

Gdynia, inż. Jana Śmidowicza 69

OLO - ocena (1) AMW- to po prostu zaprzeczenie slowa Uczelnia, owszem jezeli ktos ma ochote... OLO A.M. - opinia (1) Uczelnia unikatowa z uwagi na swój wojskowy charakter. Kadra rewelacyjna i... A.M. Automatyka robotyka. (1) Trochę mnie dziwią opinie ,że jest tam tak niski poziom piszą to chyba osoby... Misza
Akademia Małych Wymagań (1) Tyle w temacie ... A jeżeli jeszcze ktoś wątpi to spyta o Pana ( nie,... Nigdy AMW- ''progi'' (2) Na innych forach jest napisane ze na AMW tak naprawde nie ma progów i za... Kubbssoonn Rewelacja (1) Uczelnia z mega tradycjami. Kadra profesjonalna i wymagajaca ale warto. kasia Prestiż (1) Uczelnia prestiżowa. Nie jest tam łatwo ale warto! andi78 Nauki Społeczne (1) Ukończyłem studia na AMW i powiem wam szczerze, Wstyd mi za te 3 lata, teraz... DSA Opinia (1) Najgorsza uczelnia na jakiej studiowałam. Kadra 'nauczycielska'? Wyższy... Ja Mieszkanie dla studentów :) (1) Cześć, chciałabym zareklamować mieszkanie na wynajem dla studentów AMW.... Ala Akademia Małych Wymagań (AMW) (15) Bardzo żałuję, że zdecydowałem się na studiowanie na AMW. Poziom tej szkoły... sierżant Coy-cool w ME (1) polecam, chociaż najbardziej wkurzają Ci z katedry siłowni ja Polecam studia na AMW (1) Bezstresowo i konkretnie przekazywana wiedza, kompetentna kadra nauczycieli... Studentka zaoczna Inauguracja roku (1) Orientuje się może ktoś, czy trzeba iść na tę ogólną inaugurację roku... Ona Nawigacja (9) Witajcie, czy ktoś się orientuję na jakim poziomie trzebabyło mieć zdaną... anananas Studia wojskowe - zakwaterowanie (1) Czy na studiach wojskowych na którymś roku można wynieść się z akademika... remo6 Coś jest nie tak..? (1) Dość ciekawe kierunki - air, mechatronika, informatyka - na innych uczelniach... tt Informatyka cywilna (2) jak ocenacie kierunek informatyka? nauczyliscie sie czegos? z jakimi... ddd Studia wojskowe a wiek (2) Orientuje się ktoś może, czy studia wojskowe zaczynają również osoby w wieku... student AMW, poziom z perspektywy studenta. (3) Od razu trzeba podzielić uczelnię wg jej wydziałów. Na wydziałach... student nawigacji.