Artur - ocena (1) Z opieki korzystałem już jakiś czas temu jadłospis i przepisy powiem krótko... Artur Małgorzata - ocena (1) Bardzo profesjonalnie i skutecznie. Polecam Małgorzata Robert - ocena (1) Przemiła Pani Dominika dla której dietetyka nie ma żadnych tajemnic.Ogromna... Robert
Justyna - ocena (1) Wizyta u Pani Dominiki przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani dietetyk... Justyna Paula - ocena (1) Bardzo empatyczna osoba z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Szczegółowo... Paula Jolanta - ocena (1) Pani Dominika zajmuje się moją nastoletnią córką od ponad dwóch lat. Przez... Jolanta Magda - ocena (1) Byłam na konsultacji w ubiegłym miesiącu. Bardzo rzetelnie zebrany wywiad i... Magda Jagoda - ocena (1) Świetna Pani dietetyk. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Daje... Jagoda Rowerzystka - ocena (1) Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, posiłki naprawdę smaczne i... Rowerzystka Kinga - ocena (1) Najlepszy dietetyk w trojmiescie. Pani Dominika pomogła mi wyjsc z otyłości.... Kinga Joanna - ocena (1) Jestem w trakcie leczenia, z którego jestem bardzo zadowolona. Początkowo... Joanna Karolina - ocena (1) Bardzo polecam! Dobrze dobrana dieta, smaczna i widać efekty. P. Dominika ma... Karolina Ewa - ocena (1) Polecam z całego serca️ Wiedza, zaangażowanie, profesjonalizm i empatia... Ewa Dagi - ocena (1) Jest cudownie. Pani Dominika potrafi pomóc w najgorszych sytuacjach. Diety... Dagi Adam - ocena (1) Skutecznie bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam Adam Maciej - opinia (1) Polecam wszystkim. U mnie zadziałało :-) Maciej Piotr - opinia (2) Dzięki Pani Dominice od sierpnia do teraz jest -14 kg. Z ubrań XXL już chodzę... Piotr Przemek - opinia (1) Pani Dominika Doskonale ułożyła min dietę , czuje się o wiele lepiej i... Przemek Magda - opinia (1) Polecam z całego serca Dominikę Dietrich-Stefankiewicz, która dietetykę ma we... Magda Przemek - opinia (1) Pani Dominika Doskonale ułożyła min dietę , czuje się o wiele lepiej i... Przemek