Kasia K - opinia (2) Ja również polecam ośrodek "Alex". Obsługa profesjonalna i miła :) Jeżeli... Kasia K wielki pozytyw!!!!!! (2) gorąco polecam wszystkim jeszcze nie zdecydowanym kursantom-ośrodek super,... Agata Polecam Wszystkim!!! (2) Polecam Pana Bogdana uczy bardzo dobrze! Jestem zadowolona, ponieważ dobrze... Basia
absolwentka (2) Polecam cierpliwość P.Tadeusza.Dużo z nim wyjezdziłam,otrzaskałam się z... gg POLECAM!!!! (1) Nie noooo nic dodać nic ująć :D szybko sprawnie a co najważniejsze z głową i... Seba POLECAM!!!!!!! (2) Polecam w 100% ten ośrodek udało mi się zdać za pierwszym razem testy oraz... Arek M. adam brzozowski - opinia (2) witam wszystkich , opinia ta jest nie przypadkowa a wiec moim zdaniem jest to... adam brzozowski Teresa - opinia (2) Gdyby ktoś rok temu powiedział mi,że będę miała prawo jazdy-nie uwierzyłabym.... Teresa SUPER (1) Na początku, wybrałam szkołę ze względu na bliskość zajęć teoretycznych... Dorota Super! (2) Fajni, kompetentni, sympatyczni, dobrze uczący instruktorzy.Wszystko ok - i... Łukasz Krótko i na temat: (2) Zdałem dzisiaj jazdę za pierwszym podejściem, podobnie było z teorią.Myślę,że... russell crowe DZIĘKUJĘ PANU TADEUSZOWI !!! (2) Jestem po zdanym egzaminie, a to wszystko zawdzięczam p.Alicjii, a w... Elżbieta M. Profesjonalna szkoła - polecam ! (2) Zdałem za pierwszym razem (teorię i jazdę) - to dla mnie kardynalny argument... Maciej W. Dziękuję (2) dziękuję za słowa otuchy,i jeszcze raz za naukę.Zdałam egzamin za2... kasia Polecam wszystkim!!! (2) Pani Alicja bardzo dobrze prowadzi zajęcia teoretyczne. Tłumaczy zrozumiale... Agnieszka Dziękuje p.Bogdanie (1) Po 3 nieudanych podejsciach nareszcie sukces!!! Ale dopiero po zmianie... Lot POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Wlasnie jestem po zdanym egzaminie za 1 razem. Jezdzilam z p.Bgdanem ,który... Monisia Szczerze polecam! (2) Zdałam prawo jazdy za pierwszym razem. Jestem bardzo zadowolona z kursu,... Kasia Zdane za pierwszym razem (2) Dzieki fachowemu podejsciu Pana Tadeusza nauka jest troche stresujaca ale co... Tomek Kanigowski OCENA SUPER (2) Już z ocen, które wystawiłem wynika, że ośrodek ten jest bardzo dobrym... Darek