gorąco polecam!!! (1) wprawdzie zdałam egzamin dawno temu(luty 07)ale szczerze polecam... elka Polecam :) (2) Jeśli chodzi o wykłady to P. Alicja prowadzi zajęcia dobrze i zrozumiale ale... małgosia L. Udało się :) (1) ... ale nie za pierwszym razem. 25 godzin jazdy z p. Ryszardem a tylko 5 z p.... alex
POLECAM :) (2) Witam. Co prawda prawo jazdy mam już od prawie 3 lat i muszę przyznać że ten... Karton :) Mam nadzieję, że będzie ok (2) Piszę ten komentarz z nadzieją, że za kilka dni będę mogła napisać jeszcze... alex Kochani (2) Egzamin prawo jazdy jest bardzo stresujący i dość drogi.Jak to ktoś mi... Basia Jak prawo jazdy to tylko w OSK ALEX (2) Przesympatyczna atmosfera kursu i wyrozumiały , spokojny wykładowca. Pani... Iza MARCIN - opinia (1) Witam chciałbym wszystkim polecic szkołe ALEX.Zajecia prowadzone przez pania... MARCIN nauczyli mnie jeździć ... (1) Do Alexa trafiłam właściwie przypadkowo. Prawo jazdy udało mi się zrobić w 5... Marta Dziekuje p Tadeuszowi (1) Chciałabym z całego serca polecic ten wlasnie osrodek szkolenia przyszłych... Jola S. Szkolenie to miłe wspomnienie (1) Uczestnikiem kursu byłem ponad rok temu i nie mam pani Alicji niczego do... kahunek INSTRUKTORZY DO WYMIANY!! (1) POMIMO CAŁEJ SYMPATII DO WŁAŚCICIELKI SZKÓŁKI, PANI ALICJI, KTÓRA BARDZO... ZUZIA