Polecam! (1) Teoria szybko i sprawnie. Polecam jazdy z panem Bogdanem, wytłumaczy... Paula Polecam (2) Ta szkoła jest godna polecenia. Wykłady jak i jazdy przebiegały w przyjemnej... Mateusz Najlepsza szkoła w Trójmieście (2) Profesjonalna szkoła jazdy zarówno pod względem teoretycznym, jak i... Joanna J.
Jak najbardziej POLECAM! (2) Z całego serca polecam szkołę jazdy ALEX. Egzamin zdałam za pierwszym razem.... Paulina P. Zdecydowanie polecam!!! (2) Świetna szkoła dla przyszłych kierowców, wykłady wyczerpujące temat, a przy... Patryk POLECAM - zdałam za pierwszym razem :) (2) OSK ALEX to bardzo dobra szkoła nauki jazdy . Teoria z Panią Alicją mijała... Ewelina B. Polecam! (2) Świetna szkoła, profesjonalna kadra. Dziekuję p. Alicji za pomoc i... Marta POLECAM WSZYSTKIM... :-) (2) Świetna kadra o najwyższych kwalifikacjach. Wykłady przebiegały sprawnie w... Emanes Gorąco polecam ! (2) Naprawdę gorąco polecam ! Świetna atmosfera, zajęcia teoretyczne bardzo... A. PoLeCaM !!! (2) Gorąco polecam OSK ALEX!!! Egzamin zdałem za pierwszym razem! Zajęcia... Konrad Polecam!!! (2) Zdecydowanie polecam szkołę nauki jazdy Alex.Zajęcia teoretyczne ciekawie... Zosia Polecam (2) Bardzo dobra szkoła jazdy! Wiele się nauczyłem kurs minął bardzo sprawnie.... Dominik JAK NAJBARDZIEJ POLECAM :) (2) Moim zdaniem kurs na prawo jazdy przebiegł bardzo sprawnie a co najważniejsze... A. R. ;) Polecam- zdałem za 1 razem (2) Nauka teorii jest przeprowadzana bardzo sprawnie. Jeśli chodzi o jazdę to... Mateusz Gdańsk Bardzo, bardzo polecam :)! (2) Z całego serca polecam szkołę jazdy ALEX. Zajęcia teoretyczne przebiegały... asia :) Polecam! (2) Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na naukę jazdę w tym ośrodku.... Natalia Marta - opinia (2) Z pełną odpowiedzialnością polecam tę szkołę nauki jazdy. Zarówno teorię, jak... Marta Polecam (2) Uważam, że jest to najlepsza szkoła nauki jazdy w trójmieście, w... Monia Szybko. Miło. Zdane. :) (2) Zapisałem się na kurs, szkolenie odbyło się błyskawicznie. Co do jazd nie mam... Patryk Dębski Z czystym sumieniem POLECAM!!! (2) Mogę z czystym sumieniem polecić tę szkołę. Wykłady, szybko, dobrze,... Diana