Czekam na dokument-gorąco polecam!!! (2) Zajęcia teoretyczne z Panią Alicją mijały "nie wiadomo kiedy" dzięki... Ruda Polecam (2) Polecam w 100%. Szczególnie p. Marcina i żółtą Toyotę :). To dzięki niemu... Ania N POLECAM ALEX!!! (2) Mogę z "czystym sercem" polecić szkółkę jazdy ALEX. dziękuję Pani Alicji za... Ola
OCENA OGÓLNA (2) Wykłady sprawnie i rzetelnie przeprowadzane, w krótkim okresie czasu (1mc).... Anna Kwidzińska PRAWDZIWA SZKOLA JAZDY !.................................................................... (2) CI KTORZY SIE BOJA I MAJA OBAWY ZAPRASZAM DO SZKOLY FACHOWCOW ZDALEM I... BOGDAN MASZNIC Panie Bogdanie (2) Ośrodek profesioalnie prowadzi szkolenia.Wykłady i jazdy miałam z P.Bogdanem,... Basa Polecam wszystkim (2) Bardzo dobra szkoła. Egzamin zdany za drugim razem, ale to i tak nieźle :)... Gabriel M. Polecam (2) W tej szkole wykupiłem dodatkowe jazdy przed egzaminem praktycznym do którego... Michał wynik:pozytywny (2) Jeździłam z przesympatycznym, cierpliwym, "wyluzowanym" i dowcipnym panem... natalia Fantastyczny ośrodek! (2) Świetna kadra o najwyższych kwalifikacjach.Wykłady dydaktyczne prowadzone... lara Polecam (2) Szkoła jest super, wykłady zrozumiałe a jazdy na żółtej Toyocie z P.Marcinem... Sebastian Świetna szkoła jazdy (2) Super szkoła jazdy! Uczy jeździć a nie tylko jak zdać egzamin. Wspaniałe... Wojtek B. Polecam. (2) Polecam wszystkim jak najbardziej. Opłaty rozłożone na raty i zniżki dla... Agutka Ciężka droga do sukcesu... (2) Z tym ośrodkiem to sama przyjemność. Osobiście mogę powiedzieć, że wykłady z... Szczęśliwy Michał Dziękuję Panie Tadeuszu! (2) Po teorii, która była prosta, schody zaczęły się dopiero w czasie zajęć... Asgard Magda U. - opinia baaardzo pozytywna! (2) Osobiście strasznie dużo czasu spędziłam na wyborze ośrodka, w którym będę... Madzia :) Ines - opinia (2) Bezstresowa nauka w miłej atmosferze. Polecam wszystkim P. Bogdana. Dzięki... Ines Zdałam egzamin, jeździłam z ALEXem… (2) Metoda nauczania dostosowana do indywidualnych mozliwosci ucznia oraz... Gdańszczanka świetna szkola (2) polecam wszystkim naprawde warto instruktor bogdan bardzo mily i wyrozumialy... aksnxa rewelacja (1) Jestem bardzo zadowolona z dodatkowego kursu, który w moim przypadku trwał 5... knugosia