Dorota S. - opinia (1) Chciałabym bardzo podziękować Panu Radosławowi Olszewiczowi za poprowadzenie... Dorota S. Celina - opinia (1) Polecam z całego serca. Szczególnie polecam współpracę z panią Danielą Celina Rewelacja ! (1) Z całego serca polecam Pana Marcina Tarasow/a ! To profesjonalista :) Bardzo... Dominika :)
Najlepszy doradca (1) Oferta kredytowa, przedstawiona mi przez Pana Marcina z firmy AlexTG została... Kryst Zadowolony kredytobiorca - opinia (1) Chciałabym serdecznie polecić Pana Marcina Tarasow. Rzetelna obsługa,... Zadowolony kredytobiorca kderytobiorca - opinia (1) Nie zycze nikomu tylu nerwow i stresu, ktore przeszlam przez nierzetelnego,... kderytobiorca Zakup mieszkania (1) Dziękuję P. Radosławu Olszewiczu za bardzo profesjonalna pomóc i opiekę... T. Didenko Rodosław Olszewicz (1) Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana moja rola ograniczyła się do... Krzysiek Pan Radosław Olszewicz - polecam! (1) Chciałam serdecznie polecić Pana Radosława Olszewicza, który ogromnie pomógł... Magdalena Polecam (1) Duża pomoc i profesjonalizm. Polecam Pana Andrzeja Sz. Aleksandra Wiktor - opinia (1) Praca z Alex T. to czysta przyjemność. Wszystko załatwione bardzo sprawnie,... Wiktor dno (1) nie polecam, sprzedają polisy inwestycyjne, zapewniają, że będą to prowadzić... piotr POLECAM (1) Skorzystaliśmy juz drugi raz z usług firmy Alex T. great. I po raz kolejny... Justyna & Piotr Radosław Olszewicz (1) Chciałbym podziękować a zarazem polecić Pana Radka profesjonalista w swoim... Adam Rodosław Olszewicz! (1) Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Radkiem. Pomagał mi w uzyskaniu... Michał Bardzo dobra pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego (1) Bardzo mi odpowiadała oferta i obsługa, ale wydaje mi się że powinno być... Alicja POLECAM (1) Pan Radosław Olszewicz - solidna marka, doświadczenie i wiedza. Mogę z... DKsion A. B. - omijajcie szerokim łukiem (3) Tak nieprofesjonalnego doradcy nie spotkałem nigdy. Jego szef - Prezes firmy... Grzegorz Polecam pana Radka Olszewicza! (2) Pan Radek bardzo pomógł przy uzyskaniu kredytu. Namierzył najlepszą (wcale... Andrzej Polecam Panią Monikę Handz doradcę finansowego (1) Witam, Chciałbym polecić usługi doradcy finansowego Pani Moniki Handz.... Maciek