Pan Radosław Olszewicz (1) Pan Radosław od samego początku praktycznie wszystkie formalności załatwiał... Michał Krzysztof Nowak i Radosław Olszewicz to artyści (1) Panowie obsługiwali w tandemie mój i brata kredyty. Przypadki z tych... Tomasz Pani Ewelina Skierska - polecam! (2) Kontakt do Alex T.Great otrzymaliśmy od znajomego, który był bardzo... Agnieszka i Jarek
Ogólnie nie polecam (1) Polecono mi pana R u dewelopera, od którego kupowałam mieszkanie. Od samego... anna Doradca godny polecenia! (1) Polecam panią Ewelinę Skierską - kompetentna, rzetelna, skuteczna. Transakcję... Alicja Polecam pana Radosława Olszewicza (1) W przypadku kiedy mdm (wniosek skladalismy jako jedni z pierwszych, pierwszy... Rafał Polecam (1) Skorzystaliśmy z usług firmy w budynku Omega/Hossa Garnizon ponad rok temu... JL ARTUR BEKTA - DORADCA GODNY POLECENIA ! (3) Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Artura, dzięki któremu większość... Natalia i Bartosz Radosław Olszewicz (1) Polecam bardzo pracownika firmy Pana Radka Olszewicza. Jest to osoba... Karolina Polecam Pana Radosława Olszewicz (1) Goraco polecam Pana Radosława Olszewicz dzieki ktoremu niemozliwy... Milena Kunicka Pani Agnieszka Antosiak - doradca z klasą (1) Z Panią Agnieszka współpracujemy od ponad roku. Jest Ona moim trzecim już... Jerzy K Radosław Olszewicz - opinia (1) Polecam Pana Radosława Olszewicza! Zdecydowałem się na współpracę z Panem... Jakub Agnieszka Antosiak jest godna polecenia. (1) Zainwestowałem trochę pieniędzy w fundusze, za pośrednictwem Pani Agnieszki... Piotr Radosław Olszewicz:) (1) Serdecznie polecam wszystkim Państwu Radosława Olszewicza, doradca bardzo... Ewelina Tomasz Janzen - opinia (1) Super firma. Polecam Pana Tomasza Janzen, jak również Pana Marcina Tarasow.... Jarek Alex - Krzysztof Nowak (1) Krzysztof Nowak - polecam > Z pełną odpowiedzialnością polecam p. Krzysztofa... Anna Krzysztof Nowak (1) Polecam wyżej wymienionego Pana, bardzo profesjonalne podejście do swoich... P.Wojcik Polecam Krzysztofa Nowaka (1) Zdecydowanie polecam Pana Krzysztofa Nowaka. Kredyt został uruchomiony po 4... Tomek Krzysztof Nowak (1) Pan Krzysztof jest dostępny co bardzo ułatwia współpracę.Cierpliwość i... Radek Profesjonalnie (1) Obsługiwał mnie i moją Narzeczoną Pan Radosław Olszewicz. Od samego początku... Wojciech Słowik