Pan Michał Rzeczycki Alex T. Great (1) Polecam!Jesli ktos tak jak My z mezem nie mieli pojacia jak załatwic... Malgorzata Tymińska Radosław Piętka (2) Przy drugiej wizycie u developera rzucił mi się w oczy sympatycznie... Grzegorz F Pan Krzysztof Nowak - Alex T. Great (1) Polecam! Przypadek mojej inwestycji należał napewno do "bardzo trudnych". Z... Krystian
Polecam (1) Szczerze polecam, dzięki Panu Karolowi Szafrańcowi uzyskaliśmy kredyt... Marcin opinia na temat Pana Karola Szafrańca (1) Pan Karol Szafraniec okazał się właściwym doradcą, który przeprowadził nas... myha Krzysztof Nowak- polecam (1) Polecam Alex T. Great- a w szczególności doradcę finansowego p. Krzysztofa... Magdalena Skierska Pani Ewelina Skierska - doradca na szóstkę ! (1) Konkretna i fachowa 'pomocna dłoń'. Dzięki ogromnej wiedzy merytorycznej Pani... Sylwia Pani Iwona Jaszczurowska z Zabrza (1) Skorzystałem z oferty kredytów rekomendowanych przez Panią Iwonę i jestem w... Dominik Radosław Olszewicz - doradca godny polecenia! (2) Po nieprzyjemnych doświadczeniach w Open Finance straciłem wiarę w możliwość... Karol Doradca Godny Polecenia- Michał Rzeczycki (1) Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała. Opinia wyciagnięta na podstawie; 1)... Piotr Pańczak Z całego serca warci polecenia Aleks T. Great (1) Witam Państwa, z całego serca mogę spokojnie napisać, polecam usługi firmy... Justyna Z. Górecka Polecam współparcę z Panem Karolem Szafraniec (1) Gorąco polecam doradztwo Pana Karola Szafrańca z ATG (osoba pomagająca w... Magda Polecam - Radosław Piętka (1) Bardzo sympatyczny doradca, a przede wszystkim pomocny i skuteczny - POLECAM!! ewa Polecamy PROFESJONALIZM Pani Eweliny Skierskiej! (1) Kontakt do Alex T. Great otrzymaliśmy od znajomych. Mieliśmy wielką... I&A Krzysztof Nowak (1) Znakomity kontakt z Panem Krzysztofem, profesjonalne doradztwo, zadowolenie w... Krzysztof C Krzysztof Nowak (1) Gorąco polecam. Nawet, jak się wydawało w beznadziejnej sytuacji, potrafił... marcin Pan Krzysztof Nowak (1) Pan Krzysztof Nowak, mogę śmiało powiedzieć wykonuje swoją pracę bardzo... Jarek Zgiet Pan Krzysztof Nowak (1) Polecam wszystkim osobą którym zależy na czasie, Pan Krzysztof załatwia kredy... Kasia POLECAM - KRZYSZTOF NOWAK !! (1) Witam, polecam doradce KRZYSZTOFA NOWAKA- doradca od "sytuacji niemozliwych"... Marcin Polecam Pana Radosława Piętka (1) Szybko, sprawnie i profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie. Polecam!!! Michał