Krzysztof Nowak - Alex T. Great - szybko i profesjonalnie! (1) Gorąco polecam Pana Krzysztofa Nowaka! Sprawnie i profesjonalnie załatwił... Lucyna Krzysztof Nowak! (1) pomaga, doradza, oddzwania, zawsze działa na rzecz klienta, nie ma dla niego... Agata Polecam Pana Radosława Olszewskiego (2) Pan Radosław prowadził sprawę mojego kredytu. Załatwił wszystkie potrzebne... Grażyna
Polecam !!!!!!!! Radosław Piętka (1) Jakość usług bardzo wysoka. Bardzo duże zaangażowanie w powierzone sprawy -... Czochara Pan Michał Rzeczycki (1) Profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności... Agnieszka Alex T. Great (1) pierwszy raz korzystaliśmy z usług doradcy i mogę powiedzieć ze trafiliśmy na... Agnieszka i Darek K. Kredyt hipoteczny - Karol Szafraniec (1) Polecamy współpracę z Panem Karolem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu,... Krzysztof i Aleksandra Pan Michał Rzeczycki (1) Pan Michał jest odpowiednią osobą na właściwym stanowisku. Jest osobą... Ewelina Doradca - Michał Rzeczycki (1) Polecam skorzystać z usług Pana Michała Rzeczyckiego. Jego pełne... Marcin Alicki Alex T. Great Karol Szafraniec Alex T. Great Doradcy Finansowi ALEX T. GREAT KAROL SZAFRANIEC (1) Gorąco polecam pana karola jako doradcę finansowego, jest to osoba bardzo... Rafał O.K. (1) Dobra i skuteczna firma. Uzyskałem komplet informacji o najlepszych ofertach... M. Pełen profesionalizm (1) Dwukrotnie w ciągu roku skorzystałem z pomocy Pana Karola Szafrańca przy... Radosław POLECAM (1) Bardzo miła obsługa a w szczególności Pan Karol Szafraniec.Współpraca... szczesliwy posiadacz kredytu na Karol Szafraniec (1) Wraz z mężem braliśmy kredyt hipoteczny i trafiliśmy pod skrzydła pana Karola... Anna Karol Szafraniec (1) Wraz z mężem braliśmy kredyt hipoteczny i trafiliśmy pod skrzydła pana Karola... Anna Karol Szafraniec (1) Wraz z mężem braliśmy kredyt hipoteczny i trafiliśmy pod skrzydła pana Karola... Anna Krzystof Nowak - POLECAM!! (1) Reasumując, aby mocno się nie rozpisywać: -Szybko -Profesjonalnie... Asia i Adrian Karol Szafraniec (2) Chciałem podziękować a jednocześnie polecić profesjonaliste w dziedzinie... krzysiek Krzysztof Nowak - szybko sprawnie profesjonalnie (1) Witam, Chcielibyśmy polecić Pana Krzysztofa który w sposób profesjonalny... Emilia i Kuba Krzysztof Nowak - doradca godny polecenia (1) Pana Krzysztofa polecił mi kolega z pracy i ja z czystym sumieniem czynię to... Jacek