Justyna - opinia (1) Polecam w bezpośrednim jak i telefonicznym lub e-mailowym kontakcie Panią... Justyna Jakub Lehmann - opinia (1) Pani Aleksandra z dużym zaanagażowaniem podeszła do sprawy, kontkat z Panią... Jakub Lehmann Anita F - opinia (1) Polecam! Piękne, zadbane mieszkanie na Żabiance a do tego w świetnej... Anita F
Władysław - opinia (1) Współpracowałem z Panią Aleksandrą przy wynajęciu mojego mieszkania. Osoba... Władysław a - opinia (1) Pozytywnie nastawienie i zaangażowanie, jasno wytłumaczone co i jak. a Marta - opinia (1) Polecam! Świetny apartament, przemiła obsługa, na pewno do Was wrócimy ;) Marta Agnieszka - opinia (1) Nie polecam nikomu. Czuję się oszukana przez Agencję Komnaty. Wynajęłam... Agnieszka Magda - opinia (1) Apartament dokładnie taki jak na zdjęciach. Bardzo czysto oraz miła obsługa.... Magda Agata77 - opinia (1) Byłam na weekendowym wypadzie z koleżankami w Gdańsku i apartament w budynku... Agata77 Beata - opinia (1) Korzystałam z usług Dom & House już kilkakrotnie podczas wyjazdów służbowych.... Beata Janek - opinia (1) Przede wszystkim czysto i nowocześnie, bez zarzutu, na pewno bedziemy wracac. Janek Maria - opinia (1) Jesteśmy stałymi klientami, przyjeżdżamy do apartamentów Imperial od lat,... Maria Agata Piotrowska - opinia (1) Odwołałam rezerwację i od sierpnia nie mogę się doprosić o zwrot zaliczki.... Agata Piotrowska Miły wypoczek (1) Polecam apartamenty firmy Pespektywa. Bardzo pomocna firma, wszystko na czas.... Olga Nie polecam (1) Dokonałam rezerwacji z dużym wyprzedzeniem. Rezerwacja potwierdzona, przelew... Katarzyna Nierzetelna firma, nie wywiązuje się z umowy (2) Nie polecam firmy Komnaty Nieruchomości, firma wynajęła ode mnie mieszkanie w... Grzegorz Pilecki Zdecydowanie polecam współprace (1) Miałam okazję wynajmować mieszkanie przez dłuższy okres czasu i jak... Karola Wynajem na doby (1) Młoda firma, z młodym i zaangażowanym zespołem. Profesjonalnie! Agnieszka Profesjonalni (1) Pozytywni ludzie z pasją do nieruchomosci. Polecam Majk Mogę polecić z czystym sumieniem. (1) Ogólnie na baaaardzo duży plus. Do najtańszych nie należą, ale wiedzą co... Tomasz