Marcin - ocena (1) Znakomity kontakt oraz wiedza związana z wynajmem mieszkań w Trójmieście.... Marcin Oksana - ocena (1) Polecam ,super ! Oksana Tetiana - ocena (1) Apartamenty są czyste i przestronne, jest wszystko, czego potrzebujesz.... Tetiana
Tetiana - ocena (1) Apartamenty są czyste i przestronne, jest wszystko, czego potrzebujesz.... Tetiana Marcin - ocena (2) Zostałem obciążony wymiana deski klozetowej kora ponoć złamałem. Ostrzegam... Marcin Adrianna - ocena (2) Polecam po wymeldowaniu się z apartamentów Downtown robić dosłownie... Adrianna Beata Kaźmierczak - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z podejścia firmy. Panowie spełnili moje oczekiwania... Beata Kaźmierczak Dominik - ocena (1) Od sierpnia powierzyłem swoją nieruchomość w Gdyni pod opiekę B&M, aby zajęli... Dominik Paweł Zieliński - ocena (1) Cieszę się, że firma w końcu zaczęła się ogłaszać. Długo poszukiwałem... Paweł Zieliński Iwona - ocena (1) Korzystałam z usług tej firmy. Profesjonalna i miła obsługa. Polecam. Iwona Klaudia Hallmann - ocena (1) Skorzystałam z usług firmy w zakresie home staging. Jestem bardzo zadowolona... Klaudia Hallmann Magdalena Gocyk - ocena (1) Kupiłam mieszkanie w centrum Gdańska z myślą o inwestycji. Ogromnie cieszę... Magdalena Gocyk Yulia - ocena (1) Wszystko było bardzo dobre, wygodne i czyste. Yulia Zlata - ocena (1) Super,bardzo zadowolony Zlata Monia - ocena (1) Wynajem długoterminowy Mieszkanie nieposprzątane, brudne dywany, podłogi,... Monia Andrzej - ocena (1) Polecamy biuro nieruchomości Andrzej Svetlana - ocena (1) Bardzo ładny Apartament! Dziękuję Svetlana Oleksandra - ocena (1) Piękne apartamenty, przemiła obsługa, czystość na najwyższym poziomie. Oleksandra Виктория - ocena (1) Все прекрасно, чисто , комфортно. Виктория Tatiana - ocena (1) хороший чистый апартамент, приятный персонал, быстро выполняют любые просьбы Tatiana