Tetiana Prybytkina - ocena (1) Super. Bardzo wygodne i wygodne!!! Tetiana Prybytkina Alicja - ocena (1) ️️️Przytulne, piękne i czyste apartamenty. Polecam ! Alicja Anastasiia - ocena (1) Polecam !!!!!!! Anastasiia
Veronika - ocena (1) Super apartamenty! Veronika Oksana Afanasieva - ocena (1) Dusze garną kompania. Oksana Afanasieva irenelka - ocena (1) Lokalizacja apartamentów jest po prostu świetna, niedaleko starego miasta, w... irenelka Kiti - ocena (1) Super dziękuję bardzo Kiti Irina - ocena (1) Wszystko super polecam Irina Olens - ocena (1) Dziękuję, wspaniała obsługa Olens anzhalika - ocena (1) Bardzo podobał mi się kompleks, blisko centrum, blisko morza, parking... anzhalika Alla - ocena (1) Bardzo dobze. Est ok Alla Anastasiia - ocena (1) Polecam!!!!!!!!!! Anastasiia Yevheniia - ocena (1) Super, polecam!! Yevheniia Autor - ocena (1) Polecam ten apartament! Spędziłam tam ostatni weekend, ale myślę, że idealnie... Autor Margo - ocena (1) Mieszkanie znajdowało się w pięknej lokalizacji w Gdańsku, było czysto i... Margo Natalia - ocena (1) Polecam wszystkim!! Natalia Kristina - ocena (1) Dziękuję! Bardzo podobał mi się wypoczynek, apartament czysty, obsługa na... Kristina Kristina - ocena (1) Dziękuję! Bardzo podobał mi się wypoczynek, apartament czysty, obsługa na... Kristina Dimetreskus - ocena (1) Super!!bomba!!! Dimetreskus Dimetricys - ocena (1) Super!!bomba!!! Dimetricys