Aqua aerobic u Pani Yvette Dobroczek z Argonaut to super sprawa ...... (13) Pomimo tego, że nie umiem pływać, a wręcz panicznie bałam się wody, za namową... Beata Maliszewska JESTEM NA TAK, POLECAM (1) Witam. Uczęszczam już od ponad roku na aqua aerobik w firmie Argonaut i... Mariola jaka sciema? (1) Chyba to jakies nieporozumienie. Dla mnie zasady sa proste, a konwersacje... Piotr
Wielka ściema (1) No cóż... bardzo chciałam zapisać się na aqua aerobic. Biuro czynne jest... Agnieszka POLECAM!!! (1) Na AQUAAEROBIC do Pani Yvetty zapisałam się, bo lekarz mi kazał ze względu na... Monika Jestem zauroczona ! :) (1) Jestem wprost zauroczona zajęciami u Pani Iwetki. Byłam na razie raz ale będę... Alicja Mydlarska Aqua aerobik , SUPER ! (1) Na zajęcia z Aqua Aerobicu dojeżdżam , aż z Przejazdowa. Jednak nie... Joanna Wiklińska Dla mnie i moich koleżanek mega super. (1) Chodzimy do pani Ivetki od lat całą PACZKĄ i będziemy dalej chodzić ja BÓG... Jolanta Waszkiewicz Aquaerobic ,któregodługo szukałam. (1) Uczęszczam na zajęcia z AQUA AREOBIC z Panią Yvettą. Jestem bardzo... Jolanta Dylewicz Moja Opinia (1) Chodzę do Pani Iwetki na Aquaaerobic od 3 lat i jestem bardzo zadowolona.... Cecylia Kowalewska POLECAM! (1) Goraco polecam wszystkim Paniom zajęcia na Aquaaerobicu z Pania Yvettą! jak... Magda Aqua aerobic (1) Będąc stałą klientką Argonaut na dużym basenie, bacznie obserwuję (czasami... Anulla naprawde jest fajnie (1) jestem klientka od tego semestru wcześniej chodziłam do innych szkół na aqua... :) Gorąco polecam! (1) Uczęszczałam przez kilka miesięcy na aqua aerobic do Pani Yvetty i jestem... Bożena Aquaaerobic (1) Polecam Paniom zajęcia z aerobicu, który doskonale wpływa na samopoczucie,... Anna Gorąco polecam ! (1) Zajęca aqua aerobicu wybrałam na podstawie opinii na forach. Potwierdzam- te... Maria S. Polecam (1) Nie mogę nic innego powiedzieć, jak tylko, gorąco polecam. Pani Yvetta zawsze... Ania Aquaaerobik (1) W zasadzie byłam stałą klientką Argonauta. Zajęcia zawsze fachowo... J.T profesjonalizm - PEŁEN! (1) korzystałam z innych - tańszych firm i mam porównanie. Pani Yvetta jest... stała klientka :-) Monika - opinia (1) polecam wszystim. Zajecia z aqua aerobiku prowadzone sa bardzo dynamiczne.... Monika