Tomasz - ocena (1) Współpraca z Artflat Nieruchomości była dla mnie prawdziwą przyjemnością.... Tomasz Kamil - ocena (1) Polecam współpracę z biurem Artflat - profesjonalna obsługa w pośrednictwie... Kamil ewelina - ocena (1) Biuro działa bardzo sprawnie, poznaje potrzeby swojego klienta i działa tak,... ewelina
Andrzej - ocena (1) Jesli poszukuja Panstwo profesjonalnego agenta od nieruchomosci i z duza doza... Andrzej mp - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam. Klient na mieszkanie został znaleziony w 3 - 4... mp Jolanta - opinia (1) Polecam współpracę z Biurem Artflat, w szczególności z Panią Patrycją,... Jolanta Tomek - opinia (1) Profesjonalne podejście Pana Jakuba pozwoliło mi łatwo i przyjemnie przebrnąć... Tomek Anna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Aleksandrą i wszystkim polecam... Anna Leszek - opinia (1) Bardzo polecam biuro nieruchomości Artflat zwłaszcza współpracę z panią... Leszek Monika - opinia (1) Mimo trudnego okresu w obrotach nieruchomościami Pani Basi udało się znaleźć... Monika Alex - opinia (1) Profesjonalne podejście, niezawodny kontakt. Super doradztwo. Alex Karolina - opinia (1) Agencja Artflat początkowo została poproszona o sprzedaż mieszkania,... Karolina Joanna - opinia (1) Bardzo polecam biuro nieruchomości Artflat a w szczególności współpracę z... Joanna Dagmara - opinia (1) Współpraca z Panią Magdaleną była bardzo przyjemna. Cały proces zakupu... Dagmara Magdalena B. - opinia (1) Sprzedaż mieszkania trochę trwała ale to przez inflację i stan rynku... Magdalena B. Tomasz - opinia (1) Polecam! Kompleksowa i w pełni nas satysfakcjonująca obsługa transakcji,... Tomasz Aleksandra - opinia (1) Szczerze polecam współpracę z firmą Artflat Nieruchomości w szczególności z... Aleksandra Andżelika Waldemar Hetmańscy - opinia (1) Transakcja szybka bezproblemowa,zgodna z naszymi oczekiwaniami. Pani Basia to... Andżelika Waldemar Hetmańscy Anna Rachocka z córka - opinia (1) Wydawało się to niemożliwetermin przeprowadzki zbliżał się nieubłagalnie, tak... Anna Rachocka z córka marzena i piotr - opinia (1) Korzystaliśmy z usług biura już kolejny raz przy sprzedaży mieszkania. Jak... marzena i piotr