Władysław Szutow, Alina Wołyniec, Wilno, Litwa - ocena (1) Ja, Władysław Szutow, wraz z żoną Aliną Wołyniec, jesteśmy niezmiernie... Władysław Szutow, Alina Wołyniec Anetta - ocena (1) Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Zachulskiej za pełen... Anetta K&J Świątek - ocena (1) Sprzedaliśmy swoje mieszkanie z pomocą Pani Ewy z ArtFlat Nieruchomości.... K&J Świątek
Radosław - ocena (1) Dziękuje bardzo Pani Karolinie Kamińskiej za niezwykłe oddanie,... Radosław Joanna i Robert - ocena (1) Z całego serca polecamy współpracę z panią Ewą Tańską. Bardzo sprawnie... Joanna i Robert Agnieszka - ocena (1) Przy zakupie mieszkania współpracowałam z Panią Ewą Tańską. Pani Ewa z dużym... Agnieszka Roman - ocena (1) Bardzo jestem zadowolony z uslug agencji, Pani Karolina Kaminska bardzo mi... Roman Marek - ocena (1) Miałem przyjemność uczestniczyć w transakcji zakupu z Panią Karoliną -... Marek Filip - ocena (1) Współpracowałem z tym Biurem, a wszególności z Panią Patrycją. Patrycja to... Filip Agnieszka - ocena (1) Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Patrycji proces poszukiwania... Agnieszka Tomasz Kaźmierczak - ocena (1) Współpracę z biurem Artflat i Panem Jakubem oceniam jak najbardziej... Tomasz Kaźmierczak Bernadetta - ocena (1) Nieprawdopodobnie profesjonalna obsługa wręcz do zadań specjalnych. A przy... Bernadetta Adam - ocena (1) Zdecydowanie polecam współpracę! Zakup mieszkania bardzo sprawny, wszystko... Adam Zbigniew Bączek - ocena (1) Bezdyskusyjnie najlepsza agencja nieruchomości w Trójmieście! Z Panią Basią... Zbigniew Bączek Patrycja - ocena (1) Pani Karolina Kamińska zawsze potrafiła się dopasować i z jej pomocą proces... Patrycja Tomasz - ocena (1) Współpraca z Artflat Nieruchomości była dla mnie prawdziwą przyjemnością.... Tomasz Kamil - ocena (1) Polecam współpracę z biurem Artflat - profesjonalna obsługa w pośrednictwie... Kamil ewelina - ocena (1) Biuro działa bardzo sprawnie, poznaje potrzeby swojego klienta i działa tak,... ewelina Andrzej - ocena (1) Jesli poszukuja Panstwo profesjonalnego agenta od nieruchomosci i z duza doza... Andrzej mp - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam. Klient na mieszkanie został znaleziony w 3 - 4... mp