Barbara - opinia (1) Pani Barbara Pawłowska która zajmowała się sprzedażą naszego mieszkania jest... Barbara Magdalena - opinia (1) Z firmą Artflat współpracowałam w grudniu 2022. Ogromne zaangażowanie,... Magdalena Szymon - opinia (1) Bardzo polecam biuro nieruchomości Artflat, z którym współpracowałem przy... Szymon
Kasia P. - opinia (1) Najlepsze biuro nieruchomości ️ pełen profesjonalizm, wielkie zaangażowanie.... Kasia P. Witek - opinia (1) Przez biuro sprzedawaliśmy mieszkanie. Kiedyś sceptycznie podchodziliśmy do... Witek NJ - opinia (1) Polecam Artflat Nieruchomości, szczególnie współpracę z Panią Karoliną... NJ Agnieszka - opinia (1) Kolejna współpraca z Artflat, bardzo udana. Tym razem z panią Karoliną... Agnieszka Beata P. - opinia (1) Polecam Biuro, zwłaszcza współpracę z p. Karoliną Kamińską- B. Profesjonalna... Beata P. Beata - opinia (1) Polecam, profesjonalna obsługa, punktualność, przejrzystość, klient czuje się... Beata Daniel - opinia (1) Dziękuję i z całego serca polecam usługi agencji Artflat. Proces sprzedaży... Daniel Wojtek - opinia (1) Z każdym życzyłbym sobie takiej współpracy jak z Panią Karoliną Kaminską... Wojtek Andrzej - opinia (1) Chciałbym bardzo podziękować pani Karolinie za udaną transakcję i pomoc w... Andrzej Katarzyna Koszucka-Jarota - opinia (1) Profesjonalna obsługa, świetne doradztwo i obustronne zadowolenie z... Katarzyna Koszucka-Jarota Konrad - opinia (1) Serdecznie polecam biuro, a szczególnie Panią Viktorię Urban. Dzięki niej... Konrad Barbara - opinia (1) Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w ekspresowej sprzedaży nieruchomości!... Barbara Beata Kałmucka - opinia (1) Pani Basia,bardzo sympatyczna,pomocna,profesjonalista w dziedzinie handlu... Beata Kałmucka Iwona - opinia (1) Serdecznie polecam Panią Katarzynę Wojtczak! Skorzystałam z pomocy już... Iwona Robert Dunajski - opinia (1) Polecam Pana Jakuba. Obsluga sprzedaży mieszkania wraz z oprawą wizualną na... Robert Dunajski Cezary Adamiec - opinia (1) Pełen Profesjonalizm. Obsługa na najwyższym poziomie od pierwszego do... Cezary Adamiec Milena - opinia (1) Z Panią Olą to już 3 cię sprzedane mieszkanie. Współpraca to czysta... Milena