Mariusz - opinia (1) Do kupna swojego pierwszego w życiu mieszkania podchodziłem pełen obaw i... Mariusz Aleksandra Selonke - opinia (1) Do Agencji Nieruchomości Artflat trafiłam dzięki rekomendacji znajomych z... Aleksandra Selonke Anna - opinia (1) Profesjonalna obsługa,wspaniała współpraca i doskonały kontakt na każdym... Anna
Kinga - opinia (1) Gorąco polecam biuro Artflat, które wyróżnia się profesjonalizmem, dbałością... Kinga Łukasz D. - opinia (1) Korzystałem już kilka razy z biur nieruchomości i musze przyznać, że Pani... Łukasz D. Jan - opinia (1) Na biuro Artflat trafiłem przez jedno z ogłoszeń. W prawdzie widziałem to... Jan Waldemar - opinia (1) Dwukrotnie korzystaliśmy z usług firmy jako: sprzedający i kupujący. Dzięki... Waldemar Kasia R - opinia (1) Serdecznie polecamy współpracę z Artflat w zakresie sprzedaży mieszkania.... Kasia R Agnieszka - opinia (2) Cały proces od umówienia spotkania, przez prezentację mieszkania aż po... Agnieszka Agnieszka - opinia (1) Współpraca z p. Alicją Kowalczyk to prawdziwa przyjemność, nie trzeba się o... Agnieszka Anna - opinia (1) Naszą agentką była Alicja Kowalczyk, która jest uosobieniem profesjonalizmu i... Anna Iza - opinia (1) Od pierwszego kontaktu z p. Jakubem i dało się wyczuć bardzo profesjonalne i... Iza Roman Gliński - opinia (1) Gorąco zachęcam do skorzystania z usług biura nieruchomości Artflat. Bardzo... Roman Gliński Danuta Hinc - opinia (1) Pragnę podziękować pani Klaudii Ciskowskiej za pomoc w sprzedaży domu. Miła,... Danuta Hinc Krystyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu firmy oraz Pani Viktorii. Sprzedaż... Krystyna Magdalena - opinia (1) Zdecydowanie polecam Artflat Nieruchomosci. Szybko, sprawnie i bezstresowo.... Magdalena Krzysztof - opinia (1) Z Panią Aleksandrą Węgrzyn kupowaliśmy nasze mieszkanie w 2015 roku i nie... Krzysztof Bartosz - opinia (1) Pełen profesjonalizm oraz bardzo kompetentni pracownicy biura. Bartosz Marcin - opinia (2) miło, szybko, profesjonalnie, i satysfakcjonująco, szczerze polecam ! Marcin Wojciech - opinia (1) Zdecydowanie polecam współpracę z Artflat nieruchomości,a w szczególności z... Wojciech