Pomoc (2) Pani z dużym zaangażowaniem pomogła znaleźć mieszkanie najbardziej nam... Maria Artflat Nieruchomości - pełen profesjonalizm (2) Szczerze polecam. Kupno mieszkania poprzez tego pośrednika przebiegło bardzo... Paweł Artflat Nieruchomości (2) Bardzo polecam agencję nieruchomości Artflat w szczególności Pana Dariusza...
Polecam (2) Zdecydowanie polecam współpracę z biurem. Uprzejma, uśmiechnięta i... Kasia Rewelacyjna obsługa! (2) Profesjonalne podejście, zaangażowanie pani od samego początku do końca,... Bożena Współpraca na 6 (2) Pełen profesjonalizm na każdym etapie pracy z kientem. Zdecydowanie polecam... Marek J i M - opinia (2) Polecam biuro Artflat.Pełen profesjonalizm. Sprzedaż mieszkania z tym biurem... J i M Jak najbardziej polecam (1) Mogę z czystym sumieniem polecić usługi pośrednictwa prowadzone przez Panią... Joanna Bardzo satysfakcjonującą współpraca (1) Trudno mi ocenić jakość oferty Agencji ARTFLAT, ponieważ trafiliśmy na nasze... Alicja Polecam (1) Miałem przyjemność współpracy przy sprzedaży mojego mieszkania. Bardzo... Marcin Bartłomiejczuk Profesjonalnie (1) Zdecydowanie i szczerze polecam!!! Bardzo miła i profesjonalna obsługa.... Magdalena