Atelier Fryzjerskie

Fryzjerzy

Gdynia, Legionów 119C/3U

Katerina - ocena (1) Pani Monika z salonu w Gdyni zrobiła mi piękny wymarzony blond. Polecam z... Katerina Grazyna - opinia (1) Damian robi poprostu cuda jestem szczęśliwa jak do niego Idę Grazyna - opinia (1) Muszę się podzielić wrażeniami z dzisiejszej wizyty. Coś wspaniałego, polecam...
Alicja - opinia (1) Dzisiaj byłam u Pani Moniki,z mojej zmarniałej fryzury i odrostów zrobiła... Alicja wycena nie współmierna z obsługą (1) Trafiłam do atelier fryzjerskiego 1 marca bez wcześniejszego umówienia... renata Nie polecam dla koloryzacji blond (1) Korzystałam z usług salonu kilkukrotnie z przerwami na przestrzeni oko 7 lat.... Janeczka Polecam! (1) Miałam okazję korzystać z usług Pani Moniki i krótko mówiąc jestem... Marta Polecam!!! (1) Super klimat, kreatywni fryzjerzy,piękny wystrój, jestem zadowolą, najpewno... Zadowolona klientka Panie Pawle, pora zmienic ekipe (1) Do salonu Atelier Brzozowskie po raz pierwszy postanowilam sie wybrac, by... Rozalia Zawiedziona Panna Mloda (1) Fryzura probna slubna u p. Pawła rozwaliła sie po 4 godzinach. Byla... Aga Odradzam (1) Jedyna osoba w tym salonie, która ma pojęcie o czesaniu włosów to Pan Paweł.... Dominika Fatalne strzyżenie meskie (1) Chodzilem pare razy na strzyżenie męskie. Za każdym razem efekt kiepski.... Kuba Fatalna obsługa ! (1) Skorzystałam z Państwa usług pierwszy raz i nigdy więcej do tego salonu nie... Katarzyna opinia o Atelier Fryzjerskie Brzozowski (1) Usługa wykonana przez p.Pawła w pełni profesjonalna, kreatywny młody człowiek... Aleksandra przecietnie i zbyt drogo (1) Korzystałem kilkukrotnie od samego początku. Jakość się pogorszyła ceny... Krzysztof zbyt wysokie ceny (1) Wystrój ładny, obsługa ok, ale od jakiegoś czasu ceny zmieniły się koszmarnie... klientka Polecam (1) Byłam tam dzisiaj 1 raz i jestem bardzo zadowolona. Na pewno wrócę. Bardzo... Anna B. Niezadowolona (2) Chodziłam do p.Moniki długo.Byłam bardzo zadowolona.Niestety od kilku... Już nie klientka niestety zawiedziona (1) Za drogo, ponieważ za podcięcie końcówek na długich włosach zapłaciłam 80... Daria Szkoda.. (1) Niestety...zmiana tzn cięcie i farbowanie niewypał!!a chcialam zmiany.Salon... Marlena