Natalia - ocena (1) Konkretnie i fachowo. Polecam Natalia Vicki - ocena (2) Polecam, obsługa na wysokim poziomie, warsztat bardzo nowoczesny Vicki Janek - ocena (2) Super że w Gdańsku mamy tak profesjonalną firmę. Warsztat piękny nowoczesny,... Janek
Tadeusz - opinia (1) Najładniejszy warsztat w jakim do tej pory byłem, obsługa na bardzo wysokim... Tadeusz Bogdan - opinia (1) Miałem problem z poborem prądu z autem z USA. Jeżdziłem z autem od warsztatu... Bogdan Wojciech - opinia (1) Bardzo dziękuję za zabezpieczenie mojego samochodu, uchronił przed próbą... Wojciech Baranek - opinia (1) Polecam, fachowcy najlepsi w trójmieście Baranek Gorąco polecam (1) Podjechałem, od ręki Pan podpiął się pod komputer i sprawdził przyczynę... negras Przyciwmnianie szyb Bmw x5 (1) Polecam, to jedyna firma, która przyciemnia szyby bezinwazyjnie. Miałam... Malwina bmw7 -audio (1) panowie super, usługa wykonana szybko i dobrze. Widać, że pasjonaci. AnnaBMW Warsztat godny polecenia (1) Jestem pod wrażeniem jakości obsługi, jest bardzo wysoka, na każdym etapie... Maja Polecam wszystkim zmotoryzowanym (1) Miałem okazję skorzystać z usług świadczonych przez firmę Auto Expert. Pan... Wojciech POlecam (1) Kupiłem nowe auto, juź od kilku miesięcy za nim je odebrałem zacząłem badać... Zbigniew Uczciwi, cierpliwi, nie naciągają (1) Oddałem samochód do przeglądu elektryki - szwankowało wiele rzeczy, od alarmu... stary vw pilot do Toyoty - 4 maja 2016 (1) Chciałabym serdecznie podziękować Panu, który bezinteresownie dziś pomógł mi... Beata Polecam w 100% (1) Bardzo dobry warsztat, odwiedzam od kilku lat i nie zamieniłabym na żaden... iwona Warsztat godny polecenia (1) Miałem problem z unieruchomionym "elektrycznie" samochodem. Warszat Auto... TomStar uratowany parktronic :) (1) Mialem problem z przednimi czujnikami nie działały, kasowanie błędów nic nie... motomaniak666 FACHOWCY W 100% - NAJLEPSI W TRÓJMIESCIE ! - POLECAM (1) MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ KORZYSTANIA Z USŁUG PANA SZYMONA I JEGO EKIPY. SPECJALIŚCI... Natalia REWELACYJNI ELEKTRYCY (1) Miałem pobór prądu w moim passacie B6 , w 3 warsztatach i 1 serwisie... Paweł