Auto-Morena

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Piekarnicza 26/3

Natalia - opinia (1) Uczciwa cena, panowie rzetelni i bardzo mili. Z pewnością wrócę, gdy będzie... Natalia Maciej - opinia (1) Serdecznie polecam. Auto zepsuło mi się niedaleko warsztatu. Mimo obłożenia,... Maciej honda accord - opinia (1) Bardzo mila obsluga Robilen honde accord i polecam A nie jak w roznych... honda accord
KMWTW - opinia (1) zawsze na czas zawsze wszystko ok polecam a daje tam wszystkie samochody od... KMWTW Odradzam (4) Przestrzegam przed tym serwisem. Moja mama dwa lata temu pojechała wymienić... Monika Straszna kobieta (2) Ogólnie ok. Co do napraw nie mam zarzutów. Tylko jeden minus. Kobieta w... Klient Klient od kilku lat - zawsze jestem zadowolony (1) Polecam - solidna firma. Pracownicy warsztatu pełna profeska, kilka razy auto... Maciek Warsztat z tradycjami - znakomita profesjonalna ekipa. (1) Korzystam z usług firmy Auto-Morena od wielu lat. Serwisowłem tam Fiata,... Cezariusz Nigdy więcej!!! Uprzedzam, szkoda auta. (2) Oddałam Audi A3 rok 2004 diesel aby wymienili mi uszczelkę pod głowicą, po 4... Izabela Ja - opinia (1) Co tu dużo pisać warsztat na prawdę godny polecenia. Ceny przystępne, jakość... Ja POLECAM! (1) Z usług tej firmy skorzystałem w październiku 2012 po namowach znajomego,... Tomasz B. (..) (1) Obsługa tragiczna, Pani która tam pracuje minęła się chyba z powołaniem! Jest... Piuu