Autoan

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1 Lok.1215

Iwona - opinia (1) Naprawdę polecam super szkoła szczególnie Anię instruktorka na medal. Nawet... Iwona Maks - opinia (1) Super szkółka, profesjonalni instruktorzy polecam Panią Ole. Egzamin zdany za... Maks Tatiana Fedkina - opinia (1) Profesjonalne podejscie. Bardzo polecam! Tatiana Fedkina
Weronika - opinia (1) Prawo jazdy zaczęte pare lat wcześniej w innej szkole,po paru niezdanych... Weronika Kasia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu w Autoan. Instruktorzy bardzo... Kasia Aleksandra - opinia (1) Bardzo super atmosfera podczas jazdy .Instruktor super tłumaczy, bardzo... Aleksandra Wojciech - opinia (1) Świetna komunikacja z kursantem. Elastyczne godziny jazd. Miła i spokojna... Wojciech Daria - opinia (1) Serdecznie polecam osk Autoan. Po pierwsze, atmosfera: cała nauka jazdy była... Daria Z.K - opinia (1) Kurs z P. Andrzejem przebiegał w fajnej atmosferze, bez stresu :) Z.K Krystian - opinia (1) Witam...polecam tę szkołę jazdy jest na wysokim poziomie...wyklady z Panem... Krystian Natalia - opinia (1) Super szkoła jazdy. Wykłady teoretyczne bardzo ciekawe i zrozumiałe. Pani... Natalia Ilona - opinia (1) Wybrałam Autoan do jazd dodatkowych, po nieudanym egzaminie w PORD. Ceny... Ilona Zuzanna Cieszyńska - opinia (1) Polecam serdecznie. Pan Andrzej świetnie przygotowuje do egzaminu, każde... Zuzanna Cieszyńska Katarzyna - opinia (1) Super i profesjonalna szkoła do nauki jazdy. Jestem mega zadowolona z... Katarzyna Julka - opinia (1) Polecam jazdy z panem Andrzejem, Bardzo profesjonalne podejście Super szkoła ! Julka Ania - opinia (1) Bardzo polecam jazdy z panem Andrzejem:) Wszystko wytłumaczył w bardzo... Ania Jowita - opinia (1) Bardzo dobry wybór, rzetelne przygotowanie i świetna atmosfera! Jowita Anna - opinia (1) Serdecznie polecam wszystkim poszukującym szkoły jazdy! Pan Andrzej świetnie... Anna Rozalia Kaczmarczyk - opinia (1) Pełen profesjonalizm, bardzo przystępne ceny, miła atmosfera. Polecam! Rozalia Kaczmarczyk Joanna D. - opinia (1) Profesjonalne podejście. Jak najbardziej polecam! Joanna D.