Autoan

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1 Lok.1215

Julia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z poziomu jazd. Egzamin zdany za pierwszym razem Julia Anna - opinia (1) Świetna atmosfera na jazda. Będe polecać wszystkim znajomym Anna Ola - opinia (1) Super atmosfera, profesjonalni instruktorzy Ola
Martyna - opinia (1) Świetna szkółka. Egzamin zdany za 1 razem. Martyna Wiktoria - opinia (1) Super szkoła, miła atmosfera. Bardzo polecam. Wiktoria Marcin Górny - opinia (1) Z czystym sumieniem i entuzjazmem polecam. Pan Andrzej jako wykładowca zajęć... Marcin Górny Basia - opinia (1) Bardzo fajna szkoła, super instruktorzy Polecam !!!! Basia Martyna - opinia (1) Egzamin zdany za pierwszym razem. Świetna atmosfera na teorii i oczywiście na... Martyna Kasia - opinia (1) Super szkoła, bardzo fajni instruktorzy. Naprawdę bardzo polecam!! Kasia Wiktoria - opinia (1) Profesjonalni instruktorzy, indiwidualne podejście do kursanta, bez stresu i... Wiktoria M.M. - opinia (1) Polecam! Dzięki jazdom z Olą oraz Izą zdałam egzamin za pierwszym podejściem :D M.M. Maksymilian - opinia (1) Jestem naprawdę zadowolony z OSK Autoan. Przygotowanie teoretyczne na... Maksymilian Szymon - opinia (1) Bardzo polecam tą szkołę jazdy, świetnie przeprowadzona teoria a jazdy z... Szymon Julek - opinia (1) Serdecznie polecam szkółkę a w szczególności instruktor panią Ize Julek DT - opinia (1) Instruktor bardzo pomocny i profesjonalny, przyjemny proces nauki DT Kasia - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem. Teoria wyłożona w sposób bardzo przejrzysty i... Kasia Emilia - opinia (1) Bardzo fajna atmosfera!!! Super Pan Andrzej!!! Serdecznie Polecam :)) Emilia Patryk - opinia (1) Jazdy z p.Olą bardzo przyjemne Zdane za pierwszym Patryk Beata - opinia (1) Super szkoła Bardzo fajne podejście do kursantów Polecam!!! Beata Basia - opinia (1) Super klimat, zero stresu powodowanego instruktorem, szybka i prosta nauka,... Basia