Autoan

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1 Lok.1215

irapoychenko@gmail.com - ocena (1) Bardzo uważny i cierpliwy, dokładnie tłumaczy. Polecam irapoychenko@gmail.com Yana Kondratiuk - ocena (1) Super szkoła,bardzo dobra atmosfera, Naprawdę poleca Yana Kondratiuk Wiktoria - ocena (1) Z pełnym przekonaniem polecam tę szkółkę jazdy! Instruktorzy są nie tylko... Wiktoria
Bartek - ocena (1) Pani Asia najlepsza instruktorka w całej Polsce. Przyjemna atmosfera i... Bartek jagodapiszczatowska@gmail.com - ocena (1) wszystko super, milo jagodapiszczatowska@gmail.com Iza - ocena (1) Z całego serca polecam!!! Lepszej instruktor niż Pani Asia wybrać nie mogłam.... Iza . - ocena (1) Bardzo polecam, luźna i dobra atmosfera !! . Marta D - ocena (1) Bardzo polecam, szczególnie instruktora - Michał Krawiec. Jazdy przebiegały z... Marta D Adrian - ocena (1) Cała szkółka Autoan jak najbardziej na plus bardzo polecam Panią Asię i pana... Adrian Urszula lewicka - ocena (1) Bardzo polecam Panią Anię, świetnia Pani która bez stresu prowadzi naukę... Urszula lewicka Andrzej - ocena (1) Polecam szkołę nauki jazdy Autoan.Bardzo spodobały mi się zajęcia oraz jazdy. Andrzej Jan Gołubowski - ocena (1) Egzamin zdany na spokojnie wszystko profesjonalnie i dobrze prowadzone. Jan Gołubowski skoczoliwia28@gmail.com - ocena (1) najlepsza szkoła do jakiej trafiłam, polecam Panią Anie skoczoliwia28@gmail.com Ala - ocena (1) Dobre podejście do zdjących, ze zrozumieniem. Pan Andrzej wszystko dobrze... Ala sofiia - ocena (1) Najlepsza szkoła prawo jazdy sofiia Natalia Kalinobrodska - ocena (1) Dziękuję bardzo za szybką i fajną szkole. Panowie są świetnymi nauczycielami... Natalia Kalinobrodska Mariia - ocena (1) Bardzo polecam pani Izę, jest pienkna kobieta, polecam szkółkę, jest... Mariia Agata - ocena (1) Polecam osobiście instruktora Michała, bardzo dobry nauczyciel, bez stresu i... Agata Kacper W - ocena (1) Super szkółka do nauki jazdy! Bardzo przyjemna teoria z Panem Andrzejem,... Kacper W Daria Monkiewicz - ocena (1) pan Andrzej najlepszy instruktor, kurs minął w bardzo przyjemnej atmosferze,... Daria Monkiewicz