Autoan

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1 Lok.1215

Karol - ocena (1) Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Dobrze uczą na egzamin. Karol Roksana - ocena (1) Super atmosfera, bardzo polecam Roksana Angelina - ocena (1) Super jakościowa informacja, miła atmosfera polecam:) Angelina
Julia - ocena (1) Pełen profesjonalizm, polecam! :) Julia Julia S - ocena (1) Szkółka wybrana dzięki poleceniom znajomych, lepiej nie mogłam trafić. Jazdy... Julia S Zuzia - ocena (1) Swietna szkółka, szybka sprawna nauka Zuzia magda - ocena (1) bardzo polecam, super szkółka, zdalam za pierwszym wewnętrzny polecam pana... magda Patrycja - ocena (1) Pan Andrzej jako instruktor super. Wszystkiego bardzo szybko się nauczyłam. Patrycja Julka - ocena (1) Bardzo profesjonalni instruktorzy, super uczą. Z panem Andrzejem najlepsze... Julka Magda - ocena (1) Najlepszy instruktor Pan Andrzej, egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam... Magda Daria - ocena (1) Fajna atmosfera, super szkoła, Naprawdę bardzo polecam Daria Marynka - opinia (1) Dziękuje z całego serca Super szkoła Bardzo polecam Marynka Lizaveta - opinia (1) Wszystko w najlepszym porządku! 11/10 ️ Nowe zadbane samochody, bardzo miłe i... Lizaveta Darek - opinia (1) Pani Ania najlepsza instruktorka. Perfekcyjnie przygotowała mnie do jazdy.... Darek Malinka - opinia (1) Polecam z całego serca Pana Andrzeja jako wykładowca zajęć teoretycznych jest... Malinka Krystian - opinia (1) Szkolenia przeprowadzone wzorowo. Idealne przygotowanie do egzaminu jak i... Krystian Tomasz - opinia (1) Szybki kurs, teoria zaliczona na 100% prawko zdane, bardzo polecam Tomasz Kinga - opinia (1) Wszystko szybko i sprawnie, nauka perfekcyjna. Oczywiście Pani Ania najlepsza Kinga Kacper - opinia (1) Profesjonalne podejście , super atmosfera , umiejętne przekazywanie wiedzy 6/6 Kacper Maja - opinia (1) Polecam jazdy z instruktorką Anią!! Aż przykro było rozstawać się po... Maja