Obsługa i jakość asortymentu (1) Obsługa w punkcie w Gdansku Głównym daje wiele do życzenia, bezczelna i bez... Łukasz NIE POLECAM !!! (1) Kupiłam w punkcie, który mieści się w tunelu kabel do iPada. Po miesiącu... Angela Naprawa telefonu (1) Nie polecam. Obsługa owszem, miła. Ale telefon po zalaniu, który rzekomo... xyz
Profesjonalna obsługa!! (1) Kilkukrotnie naprawiałem w serwisie dotyki w telefonach czy gniazdo... Wojciech Nie warto (1) Przed kilkoma miesiącami oddałem do wymiany zniszczony ekran dotykowy. Po... Norbert szybko, dobrze, polecam (1) Dla mnie bomba. Krotki czas naprawy, dobra cena i kontakt. Będę wracac. Polecam wojtek SERWIS TELFONU, DWORZEC GŁÓWNY PORAŻKA!! NIE POLECAM!! (1) Telefon miałam odebrać po 5 dniach (tylko dlatego zostawiłam go w serwisie bo... Marta Fachowo.Sprawnie.Tak jak powinno być.Polecam. (1) Polecam serdecznie usługa wykonana szybko bez problemowo polecam. Artur Super Polecam (2) Poznałem ten serwis naprawdę z dobrej strony. Z przyjemnością polecam.Warto!!!!! Daro MG - opinia (1) Telefon oddałem do naprawy, następnego dnia o 10 był już gotowy do odbioru.... MG Naprawa telefonu (1) Chodzi o punkt w przejściu podziemnym w Gdańsku głównym. Telefon oddałem w... Tomek Iphone 5 Tragedia wymiana szkla. (1) Wymienione telefon oddany nie dziala brak reklamacji twoja wina. W serwisie... Klient NIE POLECAM TOTALNI PARTACZE - jesli chcesz by twoj telefon nadawal sie jeszcze do uzytku idz do innego serwisu! (1) Po zleceniu wymiany gniazda SIM ktore kialo kosztowac 50zł otrzymalem telefon... Michał Stanowczo odradzam (1) Szczerze wszystkim odradzam. Oddalam telefon, Panowie nawet nie umią wypisać... klientka Iphon (2) Naprawiałem Iphona we Wrzeszczu stwierdzono iż usterka nie do naprawy ale... Piotr Naprawa iphone4 (1) Oddalem telefon na poczatku tygodnia z rozbitym wyswietlaczem i tylem . Mila... Zadowolony ODRADZAM KAŻDEMU!! (1) Przestrzegam przed tym ANTY serwisem. Oddałam htc sensation xl do naprawy-... Paula Beznadzieja (1) Nigdy nie oddawajcie telefonu do serwisu Avanti. Z dwudniowej prostej, jak... Niezadowolony Tragedia..... (1) Oddałam tel do naprawy, na potwierdzeniu termin odbioru był za dwa dni, koszt... klientka Bartek Kowalski - opinia (1) Na naprawę czekałem półtorej miesiąca wkoncu zabralem telefon do innej... Bartek Kowalski