Lidia - opinia (1) Pelen Profesjonalizm.Pani Bożena kompetentna. Miła specjalistka w tej... Lidia Szybko i fachowo. (1) Szczerze polecam. Ekipa, która wparowała solidnie i szybko działała. Ściany... Jakub Wszystko ok (1) Bez zbędnego zadęcia - akurat - z troską o klienta. BMS wymieniali u nas... Ewa SW
Zadowolony klient (1) Ujmująca cierpliwość przy ustalaniu szczegółów zamówienia. Dotrzymany ( z... Edward Polecam !!! (1) Pani Bożenka stawia na współpracę i uważnie słucha klienta. Firma oferuje... Katarzyna drzwi wewnętrzne PORTA - rewelacja!!! (1) Z usług przedsiębiorstwa BMS korzystałam już drugi raz! Mam pełne zaufanie do... Agnieszka BMS Gdańsk: elastyczniść i indywidualne podejście do klienta (1) Moje doświadczenie przy realizacji zamówienia drzwi z firmą BMS i Panią... Agnieszka Kamińska Polecam, bo sama sprawdziłam! (1) Dwa duże okna lekko stylizowane zamówiłam w firmie BMS ponieważ mieli... Bogumiła Boros Mimo opóźnień rewelacja (1) Firma wykonała wymianę drzwi wejściowych do mieszkania. Czas realizacji... Krzysztof POLECAM FIRMĘ (1) Bardzo polecam firmę BMS wstawiającą okna. Pani Bożena z którą wszystko... Mariola G. Ocena na 6!!! (1) Jestem w pełni zadowolony. Po raz kolejny skorzystałem z montażu drzwi w tej... Kamil Po 3 latach współpracy - POLECAM! (1) Współpracujemy z tą firma od ponad 3 lat jako prywatni odbiorcy. Różne... Viola i Maciek Firma godna polecenia. (1) Okno wstawione profesjonalnie, Panowie mili i znają się na rzeczy, było... Paweł Montaż drzwi zewnętrznych (1) Chciałbym polecić firmę BMS. Trwa obecnie remont mojej klatki schodowej i... Łukasz Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Super ekipa, bardzo szybko i... Danuta Solidna i rzetelna Firma (1) Polecam Firmę a przede wszystkim Panią Bożenę, która zawsze jest... Małgorzata Okno do mieszkania (1) Już po raz kolejny korzystam z usług tej firmy, niedawno wymieniałam drzwi... Ewa Drzwi zewnętrzne (1) Bardzo dobry kontakt, Pani Bożena umie doradzić, podpowiedzieć. Bardzo... Ewa Polecam!!!! (1) Polecam w 100% od oferty poprzez zamówienie, realizację aż po montaż wykonany... Hanna Okna, parapety, drzwi (1) Super firma! Rabaty :) co za tym idzie mozna skorzystac z wielu uslug, okna... Kasia