Okna do mieszkania (1) Polecam, świetny kontakt z Panią Bożeną, która potrafi bardzo dobrze doradzić... Gabriela Polecam! (1) Bardzo solidna firma. Wymieniali nam okna i drzwi wejściowe do mieszkania.... Alicja A. Drzwi wejściowe (2) Serdecznie polecam usługi tej firmy. Przemiła obsługa i najwyższej klasy... MS
wymiana okien (2) Polecam, okna wymieniano u mnie we wrześniu, jestem bardzo zadowolona, ekipa... Justyna Tym razem dzwi wewnętrzne. (2) Już kilkakrotnie w przeciągu ostatnich lat korzystałem z usług firmy BMS. Za... Krzysztof Polecam! (2) Panowie montażyści rewelacja!!! Wycięcie starych ościeżnic zajęło im chwile.... zadowolony klient Bardzo polecamy :) (2) Wymienialiśmy w ostatnim czasie okno balkonowe w firmie BMS. Wszystko,... Małgosia i Marek Szybko, Konretnie, Solidnie (2) Bardzo dobry kontakt, Pani Bożena umie doradzić, podpowiedzieć. Elastyczny... Jacek Oruni Górna Drzwi zewnętrzne - wymiana (3) Szczerze polecam :) Nie tylko profesjonalnalizm, ale również szalenie... Barbara Szatarska Polecam! (1) Z tej firmy mam już drzwi zewnętrzne i rolety. Teraz, po trzech latach... Monika T. POLECAM (1) Polecam firmę BMS. Obsługa, formalności, terminowość, a przede wszystkim... Anetta Firma na 6+ (1) Po pierwszej rozmowie z właścicielką już chciałam zamówić okno :) Pani... Beata z ul. Zielonej, Gdańsk Głó Goraco polecam! (2) Zdecydowanie polecam. Obsluga,doradztwo i kompetentnosc na 6 ;) Pawel POLECAM FIRMĘ (1) Pani Bożena z wielką cierpliwością doradza, odpowiada na pytania, wycenia i... Marta T. Usługi na wysokim poziomie (3) Niespodziewanie musiałam wymienić okna plastikowe - tyle jest firm, więc... Ula Profesjonalna firma (3) Nieoczekiwanie spadł na mnie obowiązek wymiany okien w moim mieszkaniu. Zanim... Agnieszka B. Profesjonalna Firma (2) wymieniana okien na plastikowe, jest dużo firm, wysłaliśmy zapytania do kilku... Gosia&Marcin SUPER FIRMA ! (2) W DNIU 8 KWIETNIA BR.DZIĘKI FIRMIE BMS ODZYSKAŁAM WIARĘ W ISTNIENIE UCZCIWYCH... HALINA ROGOWSKA POLECAM (2) W firmie zamówiliśmy okna, drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne. Pozytywy firmy:... Adam rewelacja, skorzystam w przyszłości (2) Od dawna przymierzałam się do wymiany okien, sprawdzałam różne... Maria Sadowiak