SUPER FIRMA (2) FIRMA SOLIDNA, SŁOWNA,PORZĄDNA-NAPRAWDĘ POLECAM Joanna K. Jak najbardziej polecam (1) Na wymianę drzwi wejściowe namówili nas znajomi. Polecili nam firmę BMS... Ala i Tomek Profesjonalna firma (1) Jestem ogromnie zadowolona z obsługi, profasjonalnego doradztwa oraz montażu... Aga
polecam (2) Bardzo miła i profesjonalna obsługa, fachowy i sprawny montaż. Firma na... monika Więcej niż polecam (2) Zamawiałem okna 5 lat temu. Obsługa rewelacyjna, i fachowa. Znakomite... Lech Ceny godne polecenia;) (2) Ostatnio wymienialiśmy bramę garażową w domu i ...muszę przyznać, że warto... Szymon W. drzwi (2) Skorzystałem niedawno z ich usług bo mój głupio-mądry syn żeby otworzyć drzwi... Kacper Okna (rolety i żaluzje) (2) Muszę powiedzieć że jestem bardzo zaskoczona dużym wyborem oraz... Aniela polecam BMS (2) Zaopatrzyłam się u Pani Bożeny w drzwi zewnętrzne, parapety zewnętrzne i... Kasia POLECAM! NAPRAWDĘ WARTO! (2) PROFESJONALIZM, RZETELNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, SZYBKOŚĆ I SPRAWNOŚĆ W DZIAŁANIU.... JOANNA MYSIAKOWSKA Solidnie i fachowo! (2) Korzystałam z usług firmy BMS kilkakrotnie i za każdym razem byłam bardzo... klientka - Żaneta zdecydowanie polecam (2) Firma rzetelna. Obsługa na szóstkę. Usługa dotyczyła montażu okien w nowym... Małgorzata Polecam (2) Zdecydowanie polecam, profesjonalna i miła obsługa, przystępne ceny szybka... basia GORĄCO POLECAM NIE NAMAWIAM (2) obsługa klienta - szybka/fachowa/miła wykonanie usługi -... zadowolony klient Rewelacja! (2) Zamawiałam drzwi zewnętrzne, antywłamaniowe. Był naprawdę duży wybór.... Monika T. Gorąco polecam! (2) Profesjonalne podejście do klienta i bardzo miła obsługa. Zaczęło się od... Agnieszka Jacek - opinia (2) Zamówiliśmy drzwi wejściowe, okna i parapety. Otrzymaliśmy bardzo dobre... Jacek zuza - opinia (2) Firma godna polecenia zuza GORĄCO POLECAM !!! (2) Wymiana okna tarasowego połączona z zamontowaniem rolety zewnętrznej zamiast... Witold L. polecam - świetna obsługa, dobre okna, drzwi i bramy (2) Polecam firmę BMS. Zamówiliśmy u nich okna, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe... Renata