Aga - ocena (1) Genialna firma. Wszystko na najwyższym poziomie od doboru produktu przez P.... Aga Radek S. - opinia (1) Bardzo profesjonalna firma. W zeszłym roku wymieniali mi drzwi wejściowe, w... Radek S. Jan - opinia (1) Korzystałem z usług firmy BMS - wymienili u mnie wszystkie okna w... Jan
Maria - opinia (1) Bardzo profesjonalnie - swietna komunikacja z Pani Bozena, szybka wycena... Maria Katarzyna - opinia (1) Wymiana drzwi zewnętrznych została przeprowadzona, profesjonalnie, fachowo,... Katarzyna Kasia - opinia (1) Wspaniała Firma przyjazna klientowi! Zamówiłam okno, drzwi balkonowe i... Kasia Krzysztof - opinia (1) Obsługa i realizacja wymiany wszystkich okien w mieszkaniu przebiegła szybko... Krzysztof Marcin Fuszara - opinia (2) U Pani Bożeny wybraliśmy i zamówiliśmy drzwi zewnętrzne drewniane CAL.... Marcin Fuszara Anna - opinia (1) Polecam zakupy w Firmie BMS. U Pani Bożeny zakupiłam dwie pary drzwi PORTA z... Anna Tomasz Dombek - opinia (1) Serdecznie polecam asortyment i usługi firmy BMS. Firma rzetelnie wywiązuje... Tomasz Dombek Asia. B.-P. - opinia (2) Polecam w 100%. Zamawiałam drzwi do łazienki, Pani Bożena niezwykle pomocna i... Asia. B.-P. Ewa Wysocka - opinia (2) Znakomita firma, profesjonalizm, życzliwość. Polecam. Ewa Wysocka Iza - opinia (2) Polecam z całego serca zakup drzwi i okien w BMS. Bardzo kompetentna i miła... Iza Kasia - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam. Zamówienie i wycena online. Szybkie pomiary i... Kasia MARIA - opinia (1) Demontaż starych okien i montaż okien plastikowych , zadanie wykonane na 5 z... MARIA Kasia i Grzegorz - opinia (2) Polecamy Firmę BMS Pani Bożenki. Jesteśmy wdzięczni za pomoc oraz cierpliwość... Kasia i Grzegorz Kasia i Grzegorz - opinia (1) Polecamy Firmę BMS Pani Bożenki. Jesteśmy wdzięczni za pomoc oraz cierpliwość... Kasia i Grzegorz drzwi wewnętrzne BMS (2) Bardzo dobra obsługa i usługa. Montaż super! Montażyści czyści , posprzątali... Monika Maria B. - opinia (1) Miła i fachowa obsługa p.Bożeny - cierpliwie doradza i podpowiada rozwiązania... Maria B. Magdalena - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi i doractwa Pani Bożeny.... Magdalena