BULAJ

Restauracje Jedzenie na wynos Catering

Sopot, al. Franciszka Mamuszki 22

Fajnie ale drogo (1) Klimat spoko, fajnie że można usiąść na świeżym powietrzu. Bardzo sympatyczna... Król Midas Bardzo drogo i trochę dziwnie (2) Byliśmy w Bulaju po raz trzeci. Przy poprzednich wizytach nie mieliśmy uwag,... Paweł Smacznie (1) A mi smakowało wszystko! Mili kelnerzy, fajne krótkie menu, ładnie podane i... ap-ch
Bardzo dobre jedzenie i profesjonalna obsluga (1) Bylam w Bulaju z sobote ze znajomymi. Wszystkim bardzo smakowalo. Najlepsza... kasia Polecam! (1) Pyszne jedzenie, super obsluga. Skromne menu usprawiedliwione smakiem potraw!... Kuba WARTO (2) wczorajszy wieczór. leniwie, powoli, przepysznie. gęsina w sześciu... artur Szokujaca niedziela (1) Do restauracji Bulaj wybrałem się z żona i dziećmi na niedzielny obiad.... kef przesmaki tu rządzą (1) Pięknie bo pysznie.... acz czemu najlepsza Pani Anka (mała blondyneczka)... dariusz Smacznie lecz jednak... (1) sztućce Michelin trzeba jeszcze dlugo polerowac zanim trafia do przewodnika.... Gregor Przepyszna kuchnia, polecam (1) Miałem ogromną przyjemność razem z żoną zjeść tam niedzielny obiad. O... Marcin doobre jedzonko, polecam : ) (1) takie jedzenie to przyjemność, nawet jeśli nie na co dzień to od czasu do... monicc Przyjemnie i smacznie :) (1) Bardzo dobre jedzenie, sympatyczna atmosfera.Obsługa nie jest nachalna.... Danuta A. Ocena (1) Byłem tam wcześniej 2-3 razy, ocena będzie dotyczyła zamówionej imprezy.... celt ogólnie słabo (1) Jeśli chodzi o jedzenie to kalmary bardzo słabe, zupa rybna nie była rybna a... Piotr i Ewelina Świetne miejsce na przyjęcie z okazji chrzcin (1) Bardzo dobre menu zaproponowane przez obsługę Bulaja - dla każdego znalazło... Alina Tak sobie (1) Restauracja przereklamowana. Toalety zraziły mnie do tego miejsca całkowicie.... Mario Drogo i przeciętnie. (1) Knajpa położona sympatycznie, obsługa w miarę. Dość długi czas oczekiwania.... BB Niebo w gębie!! (1) Od jakiegoś czasu zapraszam do tego lokalu partnerów biznesowych i nigdy się... asta swietne golabki (1) Chcialabym bardzo polecic ten lokal, poza genialnym jedzeniem oczywiscie... GS :) - opinia (1) Jedzonko fantastyczne ( poza czerstwym pieczywkiem :) ). Ceny dość wysokie.... :)