Baika

Cukiernie i piekarnie Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Wioletta - ocena (1) Moja ulubiona kawiarnia. Dla mnie najlepsza kawa i z tego powodu jestem tu... Wioletta Ona - ocena (1) Fantastyczne miejsce. Obsługa bardzo miła, ceny ciast zdecydowanie niższe niż... Ona -O. - opinia (1) Przemiła obsługa, klimatyczne miejsce, duży wybór w słodkościach i kawach.... -O.
Agnieszka - opinia (1) Bardzo dobra kawa kokosowa ️ Ciasta bardzo apetyczne i aż ciężko się... Agnieszka Paweł - opinia (1) Bardzo dobre ciasta i pączki. Miła obsługa:) Paweł Po prostu BAIKA (1) Dziewczyny z obsługi codziennie uśmiechnięte, po rozmowie z nimi nawet o... Janusz Jak najdalej od tego miejsca! (1) Już nieraz korzystałam z usług BAIKI i z każdej wizyty byłam RACZEJ... Helena Spotkanie biznesowe (1) Kawiarnia Baika jest doskonałym miejscem do spotkań biznesowych, bywam tam... Felicja fajne miejsce na kawę (1) pyszna kawa, bogaty wybór ciast, - miła, pomocna i kompetentna obsługa.... Renata Zimowa herbata i beza (1) Gdańsku bywam rzadko jednak zawsze odwiedzam kawiarnie Baika. Przepyszne... Jarek Żenująca obsługa (1) Nie wiem po co państwu kierowniczka skoro nie raczy sie stawić do wyjaśnienia... Klaudia Nigdy więcej (2) Niestety tak już jest ze jedna niedobra rzecz psuje wszystko. Tak było tym... Ja Miłe zaskoczenie (1) Ostatnio będąc na zakupach w Galerii Przymorze ze znajomymi, postanowiliśmy... Asia A miałam nie jeść słodkości...:( (1) Niestety w związku z odkryciem tego miejsca moje plany fit stylu życia muszą... A.