Być może, ale ostrzegam. (1) Oddałem laptopa, kupionego 2 miesiące temu w innym miejscu, do serwisu.... MW Szczerze nie polecam! Serwis to tragedia! (2) Naprawa laptopa trwała ponad miesiąc, przy czym to nie Balta go naprawiła -... Klientka Profesjonaliści (1) Bardzo dobry kontakt, przystępne ceny, otwartość sprzedających i merytoryczne... Magdalena
serwis (1) szybko, tanio, profesjonalnie, nic więcej nie trzeba dodawać. Weronika Firma z tradycjami (1) Balta to jeden z ostatnich prawdziwych sklepów komputerowych. Rzetelni... Jarek Naprawa samsunga gdańsk (1) witam, naprawa szybka, bardzo miła obsługa, serdecznie polecam. Monika Len serwis gdańsk, stacjonarny staruszek :) (1) naprawiałam u nich komputer stacjonarny, bardzo miła obsługa dla tego daje 6... Marta Kol Naprawa laptopa Lenovo | serwis Gdańsk (1) Bardzo miła obsługa, szybko zrealizowana naprawa biorąc pod uwagę rodzaj... Igor W Porażka (1) Serwis kompletna porażka. Laptop spędził w serwisie 2 miesiące. Przez ten... Artur Zawiodłem się (1) Witam Z powodu braku produktu na stanie magazynowym, złożyłem zamówienie.... Mariusz Serwis na piątkę (1) Od lat korzystam z usług Balty, z serwisu jestem bardzo zadowolona - jest... CalVika Serwis porażka (1) Oddałem laptopa do naprawy nie dość że trzymali go pół roku i zero informacji... Jacek Komputer i zasilacz - naprawa dźwieku (1) Spotkałem sie z problemem buczącego komputera. Wymieniono zasilacz, niby na... Klient Porażka (2) Mój laptop został oddany do naprawy która miała zająć max tydzień a... Autor Kupuje od lat.. (1) Kupuje w Balcie od wielu lat. Tylko tam są ciągle Ci sami pracownicy, dbający... Piotrek Kupiłeś, nie działa, ma wadę - Serwis Balta mówi - Twój problem!!! (5) Kilka dni przeglądałem oferty różnych sklepów oferujących odtwarzacz... ax OK (1) witam, robiłem u nich laptopa, wszystko szybko i profesjonalnie. Polecam. Mirek Opinia (2) Nie polecam serwisowania komputerów w tej firmie. Pan był bardzo miły, ale... KS Wszystko ok (1) Jak zawsze od lat, polecam Jolka Uwaga - klientów w Serwisie traktuje się z góry jako intruzów i idiotów (1) 3 grudnia oddaliśmy do naprawy gwarancyjnej router TP-Link zakupiony w... Małgorzata i Zenon