jest ok (1) Jestem bardzo zadowolony, poziom kształcenia bardzo wysoki. Wiele można sie... tom Damian Kowalski - opinia (1) Świetne zajęcia i wykładowcy. Polecam naukę w tym instytucie zwłaszcza ze... Damian Kowalski Polecam :) (1) Uczestnictwo w zajęciach tej Szkoły spowodowało, że jestem dzisiaj innym... Sylwia
Łukasz - opinia (1) Odsiedziałem swoje zarówno na politechnice gdańskiej, jak i uniwersytecie... Łukasz zwyczajne szamaństwo. (3) BYŁAM rzekomo słuchaczką tej szkoły, ale tak naprawdę każdy jest tam... kaja26 Jak dla mnie super (1) Nauka jest inna niż gdzie indziej. Nie trzeba zakuwać na pałe, jesli chodzisz... Wojtek Super szkoła (1) Rozpoczęłam naukę tej szkole w Październiku 2013, za mna prawie cały rok... Kasia Studium Psychologii (2) Polecam szkołe wszystim niezdecydowanym, bardzo ciekawe wykłady i przedmioty... absolwent Beata - opinia (1) Każdy Ma Prawo Do Wyrażenia Własnej Opini :) Pozdrawiam. Beata Świetna szkoła (1) Jestem szczęśliwy że spotkałem tę szkołę na swojej drodze i że udało mi się... Krzysztof Brygida pomyliła szkoły !!!!!! (1) Aż mi sie wierzyć nie chce co tu czytam!!!!! Brygida? Czemu dałaś tyle 5... Dana hm... (1) ...jestem zdziwiona negatywna ocena jednej z internautek.ja mam zupelnie inne... Joanna Ta szkola to poczatek pozytywnaj przyszlosci (1) Zawsze znajdzie sie ktos kto sobie chce ponarzekac. W przypadku tej placowki... EllJa UWAGA NARUSZAJA PRAWO !!!! (1) Placowka odmowila odpowiedzi na pytania dotyczace ZAKRESU EGZAMINU WSTEPNEGO... BRYGIDA Doradzcie! (1) Ludki kochane,we wrzesniu planuje przystapic do tej oto wlasnie szkoly.Mam... Natalia Studiuje i warto (1) Ta szkoła jest naprawde warta poświęcenia swoich pieniędzy. Wiedza jaką się... czarnula23 Szkoła jedyna taka na pomorzu (1) Ta szkoła to nietylko wiedza. Przedewszystkim nauczyć się można co w życiu... jtomek ZDOBYWAJĄC WIEDZĘ W TEJ SZKOLE,-POKOCHASZ SIEBIE,-POKOCHASZ LUDZI,-POKOCHASZ ŻYCIE (1) SPOTKAŁO MNIE PRAWDZIWE SZCZĘŚCIE, ŻE TRAFIŁAM DO TEJ SZKOŁY. WSPANIAŁA... MIRA Ubustwiam tę szkołę (1) Jestem 50 latką, która przyszła do szkoły by zrozumieć siebie i innych.... Rena Krasowska ja_godka - opinia (1) Mozna poznać naprwade fajnych ludzi. Miła atmosfera, wykładowcy też są super:) ja_godka