Czy dalej kradną? (9) Ostatnio kilka razy widziałem srebrne BMW z dwoma "karkami" w Baninie na... xx W Baninie zaginęła suczka o imieniu SUNIA (1) W kwietniu br. zaginęła na spacerze w Baninie czarna suczka. Zdjęcia i inne... Adalbert Gdzie w okolicy mogę kupić paliwo w normalnej cenie? (13) Jestem rolnikiem a koszty paliwa mnie dobijają. Jak macie jakieś informacje... Pracuś
Osiedle Marzenie (9) Witam. Czy ktoś kto zakupił tam lokum zna postępy budowy tego szeregowca?.... Grześ Targ, bazar - Banino i okolice (6) Nie wiecie czy jest jakiś targ, bazar ze świeżymi warzywami i owocami itp.... Kasia Komu zginął pies? (7) Dziś w okolicach Wesołej pojawił się fajny psiak. Duży, a właściwie wysoki,... mieszkanka Wesołej Nowy pawilon usługowy za delikatesami/kebabem Maxx - co tam będzie? (29) Witam, czy ktoś może wie co będzie w nowo powstającym pawilonie... Pty$ Wypadek (18) Wczoraj wracając ze sklepu zobaczyłam jak na ulicy Lipowej na chodniku... taka sytuacja Feniks rozbudowa? (5) Czy ktoś wie co się znowu buduje koło feniksa? j......... Pszenna - niby zakaz do 3,5 tony. (35) Witam, tak się teraz zastanawiam... niby jest zakaz wjazdu na pszenna... lukasz Cygańskie dzieciaki żebrzące pod piekarnią tiramissu. (51) Mam w nosie to czy tu mieszkają czy nie, jednak nachalne żebry pod piekarnią... ... Brakuje wędkarskiego (7) Dużo wędkuje i jak mam do żukago czy do chwaszczyna dymać po sprzęt to mnie... olo Czy woda kranowa w Baninie nadaje się do picia? (6) Heja, Takie pytanie: czy pijecie może wodę z kranu w Baninie? Mam... Remes Ekumeniczna grupa domowa w Baninie (44) Czy byliby jacyś chętni Baniniacy, by utworzyć coś na kształt ekumenicznej... Remes Koniec Tino/Titino? (46) Czy ktoś wie, czy Pizzeria Tino/Titino jest zamknieta czasowo czy na stałe? Dziedzic Był sklep elektryczny w Baninie i już zrezygnowali (7) szkoda bo blisko było :( Biszkoptowy psiak (2) Cześć. Czy wiecie do kogo należy biszkoptowy, duży, młody pies w typie... Aneta Płyty na Pszennej - czy wiecie co będzie robione? (17) Witajcie, od paru dni leżą wzdłuż Pszennej płyty yomb. Czy wiecie może co... Adam Bieg w Baninie (4) Widziałem na billboardach, że S7 organizuje bieg 8 sierpnia. 2 pętle na 6km i... Evo Chodnik na Pszennej (2) Hey chodzą słuchy że powstaje chodnik na Pszennej - czy w związku z tym... Pytalski