Danuta - opinia (1) Świeże, smaczne jedzenie - nie tylko mleczne - również mięso i ryby, zupy i... Danuta nie polecam (1) Czas oczekiwania ponad godzinę. Odleglość do miejsca zamówienia posiłaku 400... sopot Dużo tanio i smacznie... (1) Bar Mleczny w nowoczesnym stylu, duży wybór smacznego jedzonka w dobrej cenie... Milena i Krystian
Tragedia (1) Kotlet ociekajacy tluszczem...jeszcze mnie na wspomnienie boli brzuch. Zero... Jarek Tragedia (1) Czesto zamawiam w tym barze jedzenie, poniewaz pracuje niedalego. Zawiodlo... Sopocianka Polecam (1) Szybko smacznie i zdrowo, nie mam zastrzeżeń co do jakości potraw i obsługi,... Marek, Sopot. Uwaga - OSZUKUJĄ !!! (1) Byliśmy w sobotę 24 czerwca 2017 roku. W środku przyjemnie i pachnie... Klient Mordowni Pyszne i tanie (2) Zestaw- duży kotlet z piersi + frytki i surówka 13;90 bardzo,dobre i soczysty... Klient jedna wielka tragedia !!! (1) A wiec tak frytki suche jak by leżały 10 dni w oleju . Nalesniki z nutella... Natalia nie polecam (1) Kupilem rosolek na wynos i oszczedze szczegółów. Nie polecam xxx Fatalna obsługa, jedzenie dobre. (1) Z tak wredną obsługą nie spotkałam się dawno. Opryskliwe, szybkie odpowiedzi,... odwiedzająca Obsługa bardzo słaba (1) Arogancka i słaba obsługa w kontakcie telefonicznym. Składam skargę Pani,... Edek i tak i nie. (1) Generalnie jeśli chodzi o obsługę klienta - bardzo często zniechęca, irytuje,... Natalia Bursztyn (2) Obsluga fatalna. Zostalismy oszukani przy kasie. Reklamacja nic nie dala.... Tyry Polecam z czystym sumieniem (1) W tym barze byłam już wielokrotnie, spróbowałam też jedzenia z dostawą do... Paulina obiad na pyszne.pl (1) Zamówilam obiad przez pyszne.pl. otrzymalam informacje ze dania beda za 15... głodna! Super Bar (1) Spędziłem wraz z żoną cudowny tydzień w Sopocie. Stołowaliśmy się w Barze... Jerzy Chamska obsluga (1) Właśnie jestem w tym lokalu.Kupiliśmy z żoną dzieciom jedzenie dla nas już... Podróżnik Dla samotnych ! (2) W dniu 03 stycznia 2014r. powróciłem do domu w Sopocie, z Pensjonatu DWÓR... Bogdan Maciej Pruszak Szczerze polecam. (1) Przyszłam do tego baru za namową znajomej. Jakie było moje zdziwienie gdy... Joanna