Bar Mleczny Turystyczny

Bary mleczne

Gdańsk, Szeroka 8/10

Stara torba - ocena (1) Jedzenie najsmaczniejsze ze wszystkich barow w 3 miescie ale z cenami to ich... Stara torba Adam - ocena (1) Smaczne posiłki miła obsługa dobra lokalizacja Adam Wojtek T - ocena (1) Zawsze świeże i smaczne dania, duży wybór, obsługa bardzo sympatyczna,... Wojtek T
Amelia - ocena (1) Obsługa baru niemiła, kasza twarda nie polecam lepiej pójść na kebaba King Amelia Krzys - ocena (1) Pyszne i tanio miła opsł Krzys Muciek - opinia (1) Uwielbiam ten bar. Wolny od komercji i nachalnej obsługi. Bardzo dobre... Muciek Beata - opinia (1) Nie polecam. Byliśmy z mężem 29 lipca 2023,kupiliśmy dwa obiady bez napoi... Beata Zadowolony Smakosz - opinia (1) Polecam, jedyny bar z pysznym i tanimi obiadami Zadowolony Smakosz Kris - opinia (1) miłe obsługa, smacznie i w miarę rozsądne ceny Kris ]++ - opinia (1) Czysto i przyjaźnie.Mogę tylko polecić :) ]++ marcin - opinia (1) super, pysznie, tanio, dobre. jak u mamy. marcin Piotr - opinia (1) Super, byłam tam ostatnio, fajny klimat Piotr Roman Wacławski - opinia (1) Bar z tradycją i potrawy bardzo smaczne! Roman Wacławski Rafał - opinia (1) Nie ma co się rozpisywać - po prostu polecam!!! Rafał Maja S - opinia (1) Smacznie i czyściutko. W sezonie turystycznym długie kolejki. Maja S Są lepsi i gorsi podejście do klientów (1) Jedzenie dobre, ceny przystępne jednak śmiesznym jest dla mnie gdy górna... Gdanszczanka Najlepszy bar mleczny w gdansku (1) Od lat najlepsze potrawy w bardzo przystepnej cenie i najlepsze leniwe z... JAGODA Menu jedno, kucharki drugie (1) brak profesjonalizmu. Zabrałem dziewczynę na rosół a oczywiście rosołu nie... draxxio Smak dzieciństwa, miejsce wspomnien (1) Te miejsce jest dla mnie niczym wehikuł czasu. Smak jedzenia nie zmienił się... Kasia jak dla mnie bomba! (1) Obsługa ma swój specyficzny, lekko PRL-owski klimat - mi to odpowiada i... majkel