Bar Mleczny Turystyczny

Bary mleczne

Gdańsk, Szeroka 8/10

Byłam tamostatni raz !! (5) 5 lat temu jadałam tam przynajmniej raz w tygodniu: -jedzenie było dobre,... Kasia Turysta z Poznania (1) Byłem 16.08.2014 jestem z Poznania i zazdroszczę gdańszczanom takiego miejsca... sasza smacznie i bardzo przyzwoicie (1) Właśnie wróciliśmy z ponad tygodniowego pobytu w Gdańsku. Jak tylko byliśmy w... shring
Słabe jedzenie /Drogie ceny/ Słaba obsługa - lokal ciekawy. (1) Tyle pieniędzy włożyć w lokal który ma tak słabe jedzenie... W barze byłem... raff Dobre ale drogo (1) jedzenie jest dobre ale to najdroższy już się zrobił bar mleczny, za 2... Mirek na pełnej (1) jest git, mega i super.. troche taniej jak by bylo, bylo by milo ale i tak... Karmazynowy Zupczys stryc - opinia (1) szkoda tylko, że tak krótko dziennie czynne, mogli by mieć stryc super! (1) nie wiem kto pisze te negatywne wypowiedzi. odkrylam ten bar stosunkowo... ania Bar turystyczny nie dla turystów... (2) Dzisiaj byłam świadkiem bardzo chamskiego wręcz traktowania klientów w Barze,... Magdalena polecam (1) Niskie ceny, jedzenie dobre, spore porcje, prawie jak gotowala moja mama lub... pepi Helena - opinia (1) Miałam nieprzyjemność spożywać Ci w tym barze posiłek. Jak na jadłodajnie to... Helena Krok do upodlenia (1) Jadłem dzisiaj obiad w tym barze jakość mierna cena wygórowana,ale... Andrzej REWELACJA :) (1) Wychowalem sie dokladnie w tej dzielnicy i pamietam ten bar kiedy bylem... Artur Rewelacja (1) Polecam bez żadnego ale! Jedzenie super, flaki, grochowa jak domowe, wszystko... Radosław NIGDY WIĘCEJ (1) Prawdziwa porażka , zapach i wygląd lokalu jak za komuny , brakuje tylko... JULIA Zadowolona (1) Jestem częstym gościem w Gdańsku i bardzo często jem w tym barze. Nigdy nie... Monika Dobre i Tanie jedzenie (1) Złe opinie chyba pisze konkurencja? !!! Panie i obsługa jest miła. Zapach nie... Janusz G Bardzo dobre jedzonko (1) Dziś byłem na omlecie z jagodami. Dobra cena i świeżo zrobiony smaczny omlet.... :) Super Regionalne DANIA (1) Wiem że tam dobrze zjem. SUPER OBSŁUGA, Smacznie . Zawsze TAM WRACAM po... stas Porażka (1) Oceny powyżej są pisane chyba przez samych właścicieli lub na ich polecenie.... Radoslaw