Bar Mleczny Turystyczny

Bary mleczne

Gdańsk, Szeroka 8/10

Jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Gdańsku. (1) Świeże, bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie. Miła i szyba obsługa. Do... Michał Wygląd pracowników (1) Kierowniczka baru powinna zadbać, o jednakową odzież ochronną dla swojego... ((Stały Konsument;-)) genialny bar (2) Najlepszy bar typu "mleczny" w Gdańsku i chyba najlepszy w Polsce w jakim... sielak
POLECAM !!! (2) Od lat.... w tym samym miejscu, od ta sama nazwa, pyszne, domowe jedzenie,... PRZYJEZDNY Skąd tak wysoka ocena? (1) Kuszony oceną oraz przystępnością cen barów mlecznych postanowiłem udać się... damian Polecam (1) Mleczak na prawdę godny polecenia. Pyszne dania w niskich cenach a do tego... Paweł polecam (1) Smaczne dania ,niskie ceny.Jedyny minus to wystroj. Joa Polecam (1) Smacznie, tanio i bez czasu oczekiwania. Naprawdę pyszne obiadki, szcególnie... Anja polecam (1) Może Turystyczny to nie Hilton, ale to jedyne miejsce na Starówce gdzie... anka Najlepsze Jedzenie (1) Ostatnio odwiedzilem bar Turystyczny i jestem zachwycony przepysznym... gość Mateusz - opinia (1) Maciej Nowak - ... "Uwielbiam bary mleczne - Bar Mleczny Turystyczny... Mateusz warto spróbować (1) jakies pol roku temu bar turystyczny został zaopatrzony w nowy sprzet... Michalina Tak trzymać. (1) Kiedyś lubiłem jadać w restauracjach. Gdy mnie znajomi mnie przyprowadzili do... kris Jedzenie jak w domu (1) Widzę, że niejaki kolega chyba był wczorjaszy, albo miał kiepski dzień lub... Rafał Masakra (1) Serwuja kakao z poprzedniego dnia, a jak chcesz zobaczyc jedyne miejsce w... Sławek