Baranola Burger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 128

Marek - ocena (1) Pierwsza klasa Burger z kimczi Marek Svencjusz - ocena (1) Super, smaczne, najlepsze Svencjusz JT - ocena (1) Najlepsze burgery w całym Trójmieście, polecam każdemu JT
Konrad - ocena (1) Od lat niezmiennie numer jeden w kategorii burgerowni. Mimo upływu lat,... Konrad AdamK - opinia (1) Zdecydowanie najlepsze burgery w tej części wszechświata :) AdamK Jola - opinia (1) najlepsze jakie jadłam. Jola Krzysztof - opinia (1) Jak dla mnie najlepszy burger w trójmieście. Od lat trzyma ten sam wysoki... Krzysztof Anja - opinia (1) Najlepsze burgery w całym Trójmieście - Anja spetula - opinia (1) Duży wybór, świetny smak, odpowiednia wielkość, przystępne ceny. Dla mnie... spetula Stały bywalec - opinia (1) Odwiedzam od lat. Jakość burgerów jedna z najlepszych w Polsce. Stały bywalec Łukasz - opinia (1) Super jedzenie, a w dni powszednie do godz 15 jest rabat 10% Łukasz Ania - opinia (1) Zaraz po Carmniku drugi wybór - na większy głód . Wszystko na plus! Potem już... Ania Adrian - opinia (1) Wiele burgerowni odwiedzam. Po to tylko, żeby za każdym razem się przekonać,... Adrian SGdynia - opinia (1) Jak dla mnie najlepsze w 3miescie. Szkoda że brakowało Wam baraniny ale i... SGdynia St Eve - opinia (1) Duże burgery, super mięsko. Przepyszne frytki. St Eve P.L. - opinia (1) Pyszne burgery! Od kiedy są na dowóz, zamawiam przynajmniej raz w miesiącu. P.L. Natalia - opinia (2) Za Czasów starego właściciela. Wszystko było fantastyczne, bułki wypiekane na... Natalia max - opinia (1) Najlepsze burgery w Gdyni i chyba w Trójmieście też. Mięso dobrej jakości,... max Czyżby jakaś zmiana....? (1) Od lat przyjeżdżam dla smaku, ale i dla jakości obsługi i czystości. Dziś... Agnieszka drogo w **** i klienci nie zamykajacy za soba drzwi, ale... (1) najlepsze burgery jakie kiedykolwiek jadlem Grzegorz