Baranola Burger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 128

drogo w **** i klienci nie zamykajacy za soba drzwi, ale... (1) najlepsze burgery jakie kiedykolwiek jadlem Grzegorz Super, pycha, mniam (1) Gdy szukam "smaka"... zawsze jadę tam na burgera:) mimo Polecam (1) Dla mnie i znajomych numer jeden !! Super jakość ktora się nie zmienia od... Mat
dobry burger ale są też niestety minusy (1) PLUSY: -fajny lokal w którym jest czysto i nowocześnie -miła obsługa -... prawie stała klientka Jednak przereklamowane (1) Dobre mięso, ale bułka zimna, nie ma systemu numerkowego (dzieki któremu... Wojtek płacisz 17 zł i jest pięknie (1) moim zdaniem najlepszy burger jaki jadłem w trójmieście, jesli mam jeść na... Newton Zdecydowanie najlepsze burgery w Gdyni (2) Uwazam sie za znawce hamburgerow bo zjadlem ich setki i wiem co jak smakuje.... Rob Gdy w desperacji zjem burgera w innym miejscu, wracam się pokajać. (1) Bułka robi różnicę. Znakomite, świetnie przyprawione. Ciekawe wnętrze. xXx Prawdziwy burger tylko w Baranoli (1) Regularnie odwiedzam Baranolę. Przyznaję, nie zawsze Burger smakuje tak samo... Michu Jest ok:) (1) Przede wszystkim szybko, smacznie i treściwie. Kilka razy jadłam w Baranoli i... Anna trzecia i ostatnia wizyta.... (2) 1. z wizyty na wizytę burgery coraz mniejsze- jedynie bułka tej samej... Ewelina szału nie ma... (1) Wszystko było by w porządku gdyby pani, która mnie obsługiwała powiedziała... umierającazgłodu coraz gorzej (1) Byłąm w Baranoli kilka razy, miejsce polecił mi kolega z pracy. Za pierwszym... klientka Pyszne i soczyste, moim zdaniem nalepsze burgery! (1) Baranolę odkryłem zaledwie kilka tygodni temu. Chociaż zazwyczaj jadam w... Piotrek Masakra! (1) Z wielką przykrością oceniam bardzo negatywnie ten lokal. Mam bardzo duże... Martin Bezapelacyjnie najlepsze burgery w Gdyni (1) Jadłem we wszystkich burgerowniach w Gdyni i Baranola wygrywa bez dwóch zdań.... burgerokot Bardzo dobry burger bar! (1) Zachęcony opiniami na trojmiasto.pl i FB stwierdziłem, że zwiedzę ten... pawgra Szału nie ma (1) Im dalej w las tym więcej drzew. Po rewelacyjnym początku nastąpiła... Baranina liczyłam na więcej (1) Po cenach, które tam ujrzałam, liczyłam na więcej. Jadłam tam 2 burgery - oba... lena super (1) słyszałem dobre rzeczy o tym miejscu, postanowiłem zweryfikować i wszystko... dshfgjhjhhg