Maria Kutateladze - ocena (1) Myśl o wzięciu kredytu hipotecznego napawała mnie strachem. Bałam się... Maria Kutateladze Paulina - opinia (1) Gorąco polecam! Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Bartka zaoszczędziłam czas... Paulina Dawid H. - opinia (1) Bardzo polecam. Szybko, sprawnie, doskonały kontakt. Dawid H.
Ola - opinia (1) Polecam współpracę z panem Bartoszem. Jest to bardzo sympatyczny i... Ola Daniel - opinia (1) Pan Bartosz - mega fachowiec. Wiedza, wsparcie, szybkość działania od... Daniel Jakub M - opinia (1) Z Panem Bartoszem współpracuje od ponad 6 lat, za każdym razem gdy... Jakub M Karolina i Łukasz - opinia (2) W lutym przyszliśmy do P. Bartosza żeby sprawdzić naszą zdolność kredytową, a... Karolina i Łukasz Dawid - opinia (1) Współpraca na najwyższym poziomie. Bezproblemowa komunikacja. Kredyt na... Dawid Monika i Dominik - opinia (2) Nasza pierwsza wizyta u Pana Bartosza była zupełnie spontaniczna. Chcieliśmy... Monika i Dominik Dorota Walczak - opinia (1) Profesjonalna obsługa, detalicznie prowadzona dokumentacja. Pan Bartosz... Dorota Walczak Matylda - opinia (2) Całość współpracy przebiegła bezproblemowo. Pan Bartosz jest profesjonalistą,... Matylda Magdalena - opinia (1) Pan Bartosz jest profesjonalistą w każdym calu. Odpowie na każde pytanie,... Magdalena Adrian Pawłowski - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panem Bartoszem, szczegółowe omówienie ofert,... Adrian Pawłowski Bartosz Kłobucki - opinia (1) Pełen profesjonalizm ze strony Pana Bartosza. Gorąco polecam współpracę z... Bartosz Kłobucki Dagmara i Łukasz - opinia (2) Polecamy wraz z mężem skorzystanie z doradztwa p. Bartosza Kalki. Pan Bartosz... Dagmara i Łukasz Kasia - opinia (1) Gorąco polecam współpracę z Panem Bartoszem. Bardzo kompetentny i efektywny... Kasia Karolina Keppen - opinia (2) Pan Bartosz jest ekspertem w swojej dziedzinie, potrafi znaleźć najlepsze... Karolina Keppen Magdalena - opinia (2) Kompetentny, sprawny, skuteczny. Polecam! Magdalena Iwona - opinia (3) Z Panem Bartkiem znamy się od roku 2012 kiedy to po raz pierwszy po długich i... Iwona Kostrzewa Mateusz - opinia (2) Pan Bartosz jest w pełni profesjonalnym i rzetelnym Ekspertem Kredytowym.... Kostrzewa Mateusz