Belleza

Fryzjerzy

Gdańsk, Leśna 1

Benia - ocena (1) Super salon ,profesjonalne podejście .Pani Eliza fach, stylistyka , do... Benia Stała Klientka - ocena (1) To jest najlepszy fryzjer w Trójmieście. Moje włosy dzięki umiejętnościom... Stała Klientka Dorotka - ocena (1) Polecam, najlepszy salon w Gdańsku. Dorotka
W. - ocena (1) Dziękuję Pani Juli za wspaniałą konsultację i świetnie koloru i fryzury W. A.A. - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi w salonie. Fryzjerzy na bardzo wysokim... A.A. Joanna - opinia (1) Super salon. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług Joanna A.k - opinia (1) Jest wspaniale, Pani Julia naprawdę stara się o miłą atmosferę i dobrze... A.k Stała Klientka - opinia (1) Uważam, że jest to najlepszy salon do jakiego trafiłam. Byłam u kilku "... Stała Klientka Ela - opinia (1) Gorąco polecam usługi fryzjerskie w tym salonie jeśli komuś zależy na... Ela A. - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z nowego koloru i fryzury. Polecam . Byłam u p.... A. Ala - opinia (1) Dziewczyny z Bellezy w Oliwie są najlepsze Ala Stała klientka - opinia (1) Polecam ten salon, to jest najlepszy salon w Trójmieście. Stała klientka Oliwia - opinia (1) Belleza w Oliwie to cudowne miejsce. Polecam wszystkim, gdyż od kilku lat... Oliwia Georgia - opinia (1) Bellissima! I went for the first time today and got the best cut ever. Short... Georgia Bożena - opinia (1) Polecam Panią Wiktorię ,odkąd chodzę do niej mam zdrowe blond włosy ,które... Bożena Szymon - opinia (1) Jest git, relatywnie szybko, jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów. Szymon Katarzyna P - opinia (1) Byłam po raz pierwszy ,Pani Eliza profesjonalistka ,dziękuję za pomysł co do... Katarzyna P B. M - opinia (1) Moja znajomosć z Belleza zaczęła się od 2017r , skuszona opiniami poszlam tam... B. M Mariusz - opinia (1) Miło szybko sprawnie jeszcze wrócę Mariusz Dominika - opinia (1) Jak zawsze ( a pozostaję wierna temu miejscu od lat) wyszłam z salonu bardzo... Dominika