Belleza

Fryzjerzy

Gdańsk, Leśna 1

Mirka - opinia (1) Od lat korzystam z usług w tym salonie i nigdy nie zawiodłam się pod żadnym... Mirka Ania - opinia (1) Wspaniałe miejsce z super obsługą i mega profesjonalizmem! Chodzę regularnie... Ania Natalia - opinia (1) Niesamowicie profesjonalne podejście, piękny efekt koloryzacji włosów oraz... Natalia
A.Z. - opinia (1) Wspaniała atmosfera, piękny wystrój, cudowna herbata, no i najważniejsze,... A.Z. Joanna - opinia (1) Jestem stałą klientką salonu, nieustannie jestem zadowolona z jakości usług. Joanna Sharan - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności p. Wiktorii. Moja nowa fryzura... Sharan Violeta - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności p. Wiktorii. Moja nowa fryzura... Violeta Pola - opinia (1) W końcu ktoś równo podciął mi włosy. Niby bardzo proste strzyżenie, a jednak... Pola Joanna - opinia (1) Dziękuję bardzo za super kolor, piękny blond z nutką chłodu. Mimo... Joanna Aneta - opinia (1) Do tego salonu i tych wspaniałych dziewczyn przylatuje z uk 3 razy w roku od... Aneta aleksandra - opinia (1) Serdecznie polecam każdy zabieg wykonany w salonie. Profesjonalne podejście... aleksandra Bernadeta - opinia (1) Polecam!!!! Do salonu Belleza chodzę od 7 lat,kocham ten salon,cudowny... Bernadeta Ewa P. - opinia (1) Świetne miejsce, świetna pani Wiktoria. Polecam ten salon Ewa P. Anna - opinia (1) Nie zgadzam się z opinią pani Ani, dotyczącą pani Wiktorii, ta ostatnia to... Anna M. - opinia (1) Swietne miejsce, cudowna p. Wiktoria i jej nożyczki oraz jej wyczucie koloru... M. Kasia - opinia (1) Świetne usługi. Nie zawiedziesz się. Polecam wszystkim ten salon. Świetni... Kasia Wika - opinia (1) najlepszy salon w Trójmieście!! gorąco polecam! zawsze jestem zadowolona :)) Wika Andrew - opinia (1) Polecam, 10/10. Miła, profesjonalna obsługa, z pewnością tam wrócę. Andrew Już stała klientka - opinia (1) Naprawdę świetne miejsce, świetni fachowcy, umiejętności na najwyższym... Już stała klientka Dorota - opinia (1) Świetna obsługa, bardzo dobrze prezentujący się salon. Koloryzacja i... Dorota