Belleza

Fryzjerzy

Gdańsk, Leśna 1

M - ocena (1) W salonie Belleza moimi włosami zajmuje się Pani Julia . Jest to fryzjer z... M I. M. - ocena (1) Gdyby mroźna było dać 10 gwiazdek to bym z przyjemnością dała. Polecam ten salon I. M. Monika - ocena (1) Wszystkie zabiegi, łącznie z pielęgnacją na wysokim poziomie. Przemiła... Monika
Iza - ocena (1) Polecam Panią Wiktorię , finał pobytu w salonie za każdym razem mnie cieszy i... Iza Klientka z Warszawy - ocena (1) Profesjonalizm, wiedza, umiejętności, życzliwość i przemiła obsługa. Z... Klientka z Warszawy Kasia - ocena (1) Bardzo przyjemne miejsce, profesjonalna obsluga, przemiłe Panie, jestem... Kasia Klient - ocena (1) Jest to najlepszy salon w Trójmieście. Klient Aneta Sz. - ocena (1) Dla mnie to najlepszy salon fryzjerski w trójmieście. Z usług salonu Belleza... Aneta Sz. Werka - ocena (1) Najlepszy salon fryzjerski w jakim byłam. Włosy ścięte wg moich oczekiwań, co... Werka Iza - ocena (1) Mega atmosfera, wspaniali ludzie, bardzo dobre strzyżenie, co mogę więcej... Iza Kasia - ocena (1) Salon najlepszy z najlepszych pod każdym względem. Chodzę tam właściwie od... Kasia Córka i mama - ocena (1) Z całego serca polecam p. Julię, perfekcyjne strzyżenie, cudowna koloryzacja... Córka i mama Anna - ocena (1) Polecam! Jestem bardzo zadowolona z usługi (farbowanie i strzyżenie). Obsługa... Anna Zadowolona - ocena (1) Jestem stała klientką salonu Belleza od ponad roku I nie zamierzam tego... Zadowolona Dorota - ocena (1) Najlepszy salon i cudowna Pani Eliza! Dorota Marta - ocena (1) Polecam to miejsce. Chodzę do Bellezy od dłuższego czasu i muszę powiedzieć,... Marta Benia - ocena (1) Super salon ,profesjonalne podejście .Pani Eliza fach, stylistyka , do... Benia Stała Klientka - ocena (1) To jest najlepszy fryzjer w Trójmieście. Moje włosy dzięki umiejętnościom... Stała Klientka Dorotka - ocena (1) Polecam, najlepszy salon w Gdańsku. Dorotka W. - ocena (1) Dziękuję Pani Juli za wspaniałą konsultację i świetnie koloru i fryzury W.