Belleza

Fryzjerzy

Gdańsk, Leśna 1

Ania ze Spółdzielni - opinia (1) Najlepszy Salon. Zawsze wychodzę z super fryzurąPani Eliza czyni cuda, czyta... Ania ze Spółdzielni Żaneta - opinia (1) Z salonu zawsze wychodzę piękna i szczęśliwa, polecam serdecznie. Żaneta K. - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, a jestem po trzeciej wizycie. Trafiłam do Bellezy... K.
Ewa Z - opinia (1) Najlepszy salon w Trójmieście. Trafiłam na fotel do p. Wiktorii z polecenia.... Ewa Z Anna - opinia (1) Najlepszy salon fryzjerski, który odwiedziłam, a trochę mam ich na swoim... Anna Anna - opinia (1) Bardzo miła obsługa i super atmosfera w salonie. Profesjonalizm, jakość na... Anna Kasia - opinia (1) Najlepszy salon profesjonalistki w koloryzacji i strzyżeniu polecam Kasia Dorota - opinia (1) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Żeby nie mówić, że tu dzieją się... Dorota Żaklina - opinia (1) Kolejna wizyta w salonie i zawsze wychodzę zadowolona. Przemiła obsługa i... Żaklina żona Vieslava - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem. Trafiłam z polecenia , po nieudanej... żona Vieslava Klientka - opinia (1) Bardzo profesjonalny salon. Korzystałam i z umiejętności p. Elizy , a... Klientka Dorota - opinia (1) Jestem pod wrażeniem tego salonu. Pani Wiktoria zrobiła świetny kolor, a... Dorota Dorota - opinia (1) Jestem klientką od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z usług. Moje włosy... Dorota M - opinia (1) Jestem zachwycona tym miejscem i Paniami. Profesjonalnizm M Bernadeta - opinia (1) Świetna i fachową obsługa. Przemiła atmosfera . Bernadeta Tatiana - opinia (1) Jeżeli po wizycie u fryzjera chcesz się poczuć Gwiazdą, to miejsce dla... Tatiana Klientka - opinia (1) Jestem zadowolona z doboru koloru i strzyżenia. Pełen profesjonalizm. Polecam Klientka Klientka - opinia (1) Jestem pid wrażeniem umiejętności p. Dagmary. Polecam z czystym sercem. Klientka Joanna - opinia (1) Do salonu trafiłam, po bardzo nieudanym farbowaniu i jednoczesnym... Joanna Kate - opinia (1) Skuszona opiniami czekałam cierpliwie na swoją wizytę kilka tygodni w salonie... Kate